Fishing TV

/ 7 odpowiedzi
Dobry wieczór.

Chciałem poinformować, bo być może nie wszyscy wiedzą. Przeglądając dziś listę kanałów znalazłem kanał Fishing TV. Obecnie pokazują jakieś zawody spławikowe, sami wyczynowcy, kamera jedna na ziemi, druga z helikoptera.

Wygląda fajnie. Ktoś ogląda regularnie ten kanał? Jest coś o spinningu? Są tam jakieś ciekawe programy?

Dodam, że u mnie jest on na kanale 348, telewizji NC+
barrakuda81


To ten włoski kanał?Mam inny układ kanałów.Jeśli to ten to u mnie jest na pozycji 396. (2014/12/20 20:03)

89krzysztof


Tak, włoski. Przynajmniej w takim języku rozmawiają. (2014/12/20 20:20)

Bernard51


To nie skorzystam bo po włosku nie będę się uczył łowić, wolę po naszemu.
Muszę i ja sprawdzić na swoich kanałach. (2014/12/20 20:40)

u?ytkownik163477


Włoska język=prosta język. Osobiście czuję sympatię do kanału, choć chyba nie jest on bardzo profesjonalny, dużo obraca się wokół reklamowania własnych marek (wiem, to świadczy o tzw. profesjonalizmie). Mają bodajże akcent na łowienie w Śródziemnym, więc niekoniecznie ich porady mogą się przydać w Bałtyku, ale ogólnie oceniam ich pozytywnie. (2014/12/20 21:56)

barrakuda81


Ja lubię patrzeć jak łowią bassy z tych płaskodennych łódek...Zresztą łowią tam także sumy,białoryb (i to piękny - w końcu to mistrzowie Włosi!),szczupaki,pstrągi itd.Miłośnicy łowienia w morzu,surfcastingu  też znajdą coś dla siebie.Nowoczesne techniki spinningowe, spławikowe, gruntowe ,morskie - słowem jest tu wszystko ... ale po włosku:-)Da się oglądać.Od siebie:polecam.Stefano Passarelli łowi wszystko,wszędzie i zawsze:-) (2014/12/21 11:38)

kaban


Trochę oglądałem ale raczej dla zabicia czasu a nie z ciekawości bo podejście do wędkarstwa sportowego czy jak kto woli hobbystycznego we wszelakim tego słowa znaczeniu zgoła inne. Układ geograficzny weryfikuje znaczenie wędkarstwa morskiego a co do śródlądzia przewaga spławika. Moje ulubione metody w jak dla mnie bardzo ograniczonej wersji.  (2014/12/21 18:09)

u?ytkownik163477


Tak jak pisałem kanał w sumie sympatyczny, ale osobiście wkurza mnie oglądanie gości łowiących w podkoszulkach niemalże cały rok, to nie jest fair. Mniejsza o komfort wędkarza, ważne, że ryby biorą cały rok! (2014/12/21 20:58)