Firma Mivardi

/ 4 odpowiedzi
Czy firma Mivardi jeżeli chodzi o kołowrotki i wędki jest godna polecenia?? nie miałem do czynienia z ta firmą więc pytam...a być może dokonam zakupu ich młynków i wędzisk...czy jest to coś zbliżonego do Kongera/Mikado
Merkusz


Cześć. Mam wędke MIVARDI i pokrowiec oraz torby inne rzeczy . Koledzy mają karpiówki wraz z kołowrotkami są z tych rzeczy mega zadowoleni . Ja ze swoich również . Także polecam ! :) (2015/06/29 09:42)

DaNWol


Cześć. Mam wędke MIVARDI i pokrowiec oraz torby inne rzeczy . Koledzy mają karpiówki wraz z kołowrotkami są z tych rzeczy mega zadowoleni . Ja ze swoich również . Także polecam ! :)

przymierzam się do zakupu teleskopu tej marki (wiem wiem wiem teleskopy są do bani) i kołowrotków bo myślałem nad Kongerem lub Mikado ale Mivardi raczej będzie najlepszym wyborem ? (2015/06/29 10:18)

Merkusz


Nie no teleskopy nie są do bani :). Nie wiem jak wędki teleskopowe się sprawują ale karpiówki i matchówki są bardzo ładnie wykonane a przy tym solidne .
Jak możesz to popróbuj w sklepie jak możesz wtedy się okaże :) (2015/06/29 14:08)

DaNWol


Mivardi MORPHEUS br 6000 zastanawiam się nad zakupem tych młynków jak sądzicie warto? ogólnie chcę ich używać na grunt/carp (2015/07/01 14:12)