Filtr do akwarium.

/ 3 odpowiedzi
Witam!

Poszukuje filtra do akwarium 120l . Prosiłbym o linki lub pełne nazwy produktu. Mogę na niego przeznaczyć do 60 zł, dobrze by było gdyby był łatwy w obsłudze/czyszczeniu, oraz by sam materiał filtrujący był wielokrotnego użytku (w poprzednim była gąbka, i sądzę że to dobre rozwiązanie). Odnośnie mocy, to nie musi ona powalać na kolana, wystarczy by sączył na tyle by woda była stale czyszczona.

Mam nadzieje że mi pomożecie, ponieważ jestem kompletnie zielony jeśli chodzi o sprzęt akwarystyczny a opiekuje się akwarium w szkole.
zyga1949


Troche mało kasy te 60 zł - proponuję kaskade zew. -jeżeli beda małe rybki w nieduzej ilosci to powinien dać rade -proponuje też poszukać na Allegro uzywanego Eheime 2213 ten byłby idealny za ta kase mozna kupić używkę.Link do kaskady ;  http://allegro.pl/filtr-kaskadowy-do-120l-skimmer-nf-250l-h-2lata-gw-i2715218845.html (2012/10/29 14:11)

apatina


Do 120l baniaka wystarczy filtr wewnętrzny z wkładem. Polecam naszą polską markę aqua-el.

Im akwarium ma większą pojemność,  tym łatwiej zachowuje się w nim równowaga biologiczna.

Do usuwania zanieczyszczeń z dna polecam kiryski , a do usuwania glonów kosiarki.Oczywiście regularne podmiany wody+ odmulacz , który czyści podłoże.  

(2012/12/20 14:13)