Tematyka filmów wędkarskich

/ 4 odpowiedzi
Witam Brać wędkarską.Co sądzicie o filmach o tematyce wędkarskiej? w TV np.FOKUS.TV.Dlaczego większość z tych filmów obejmuje tematy połowu spiningowego lub też na łowiskach w Norwegii jesli u nas jest tyle pięknych zbiorników i glównie łowi się na spławik.Proszę o opinie.
darek-salamon


Witam Brać wędkarską.Co sądzicie o filmach o tematyce wędkarskiej? w TV np.FOKUS.TV.Dlaczego większość z tych filmów obejmuje tematy połowu spiningowego lub też na łowiskach w Norwegii jesli u nas jest tyle pięknych zbiorników i glównie łowi się na spławik.Proszę o opinie.

Zgłoś to do autora filmów nie do nas:-) filmów polskich jest taka masa że nie obejrzysz wszystkich donkońca swojego życia .Lepiej zrezygnować z tej TV Fokus przestaw się na TV Trwam w czwartki:-) :-) :-)  (2014/07/26 19:41)

barrakuda81


Tv Fokus pokazuje filmy z serii "Wędkarstwo Moje Hobby".I tak mam prawie wszystkie na dvd - kiedyś zbierałem:-)Na Trwam filmy z cyklu "Z wędką nad wodę w Polskę i świat" są niezłe a niektóre b.ciekawe.Ostatnio coś w kulki lecą bo od dwóch tygodniu nadają powtórki.Może Piotr Mirecki szykuje jakieś wejscie smoka?:-)

(2014/07/26 21:01)

darek-salamon


Tv Fokus pokazuje filmy z serii "Wędkarstwo Moje Hobby".I tak mam prawie wszystkie na dvd - kiedyś zbierałem:-)Na Trwam filmy z cyklu "Z wędką nad wodę w Polskę i świat" są niezłe a niektóre b.ciekawe.Ostatnio coś w kulki lecą bo od dwóch tygodniu nadają powtórki.Może Piotr Mirecki szykuje jakieś wejscie smoka?:-)


Wszystkie filmy powtarzają nie tylko wędkarskie ,przerwa wakacyjna, we wrześniu sobie odbijesz ogladaniem nowości:-)  (2014/07/26 23:32)

bosman-b1


Czy ci coś w tym temacie przeszkadza? Kolego chyba nie byłeś na dorszach nawet nad naszym możem a już krytykujesz! Pojedź ,połap i wtedy się wypowiadaj! Powodzenia.   (2014/11/07 22:01)