Feedery Mikado-wybór

/ 3 odpowiedzi
Zamierzam na ten rok zakupić feeder, dotąd byłem skłonny kupić Mikado SCR Heavy feeder 360 100-150g. Przeglądając allegro natrafiłem na nowy kij jakim jest mikado x-plode heavy feeder 360 100-200g. Łowił będę głownie na Wiśle, odcinek za Bydgoszczą w strone Grudziądza, a więc nurt mocny, natomiast w okolicach główek nurt jest o wiele mniejszy, a z tego co wiem w tych okolicach się najczęściej łowi. Nie wiem, który kij będzie lepszy do takich warunków. Co wybrać? ;)
dodik6


No pomyślę nad nim, ale jakos tak nasatawiłem się na kijek Mikado ;) Ogólnie męczy mnie jedno. Otóż ja chciałbym tą wędką łowić leszcze i podobne ryby wielkością, a zarazem mieć wędkę na węgorze, karpiki i inne walczące ryby. I stąd pytanie, bo wiem że jak założę najmocniejszą szczytowke (200g) to bede mogł łowic większe rybcie, natomiast czy z najdelikatniejszą szczytówką będę mógł łowić mniejsze rybki typu płotki? I jak wędka będzie się zachowywać przy takich rybkach? Czy będzie widać brania i wgl? (2014/01/30 16:55)

zeneko2xx


ja  mam mikado trython feeder 300 100g wyrzutu i mi zupełnie wystarcza na wisłe łowie w okolicach elektrowni połaniec! (2014/01/30 17:53)