eOkoń - zezwolenia wędkarskie on-line - forum pzw komunikat wedkuje.pl

wedkuje

utworzono: 2013/01/01 21:21

eOkoń - zezwolenia wędkarskie on-line

Zezwolenia wędkarskie online

##### Dla wędkarzy #####
Poprzez aplikację możesz:
- zarejestrować nowego wędkarza
- zapłacić za zezwolenie kilkoma metodami płatności online
- rejestrować amatorski połów ryb online/offline
- wylegitymować swoje zezwolenie i okazać płatność strażnikom innym przedstawicielom władz lokalnych, SSR.

Darmowa aplikacja na telefon komórkowy z systemem android

https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.com.source.sowa&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsInBsLmNvbS5zb3VyY2Uuc293YSJd

Podgl?d zdjęć na forum tylko
dla zalogowanych użytkowników.

załóż konto lub zaloguj się

zgłoś naruszenie
wysłano: 2013/01/04 16:45
Instalował może ktoś ? Ja chciałem ale niestety na pierwszym ekranie, na którym wpisuje się podstawowe dane po kliknięciu w pole "rejestruj" pokazuje mi się komunikat "Data jest nieprawidłowa. Prawidłowy format to:<br/>rrrr-mm-dd" Tymczasem program narzuca inny format daty - rrrr-m-d. Może ktoś miał podobny problem ?

zgłoś naruszenie

wysłano: 2013/01/05 10:23
Już błąd, o którym pisałem został usunięty. Dokonano aktualizacji aplikacji.

zgłoś naruszenie
wysłano: 2013/01/05 16:21
U mnie działa wszystko działa ok.

W ogóle to fajnie ze można w końcu przez komórkę wszystko załatwić.
nareszcie nie będę nosić tych bezsensownych  papierkowych rejestrów, tylko sobie tu dodam.

Chyba to jest legalne ? czy źle myślę ?

zgłoś naruszenie
wysłano: 2013/01/05 16:30

alexta u Ciebie działa ? A mi nie chce dojść e-mail z kodem aktywacyjnym. Po jakim czasie go otrzymałeś ?

nareszcie nie będę nosić tych bezsensownych  papierkowych rejestrów, tylko sobie tu dodam.

zgłoś naruszenie

Reklama

wysłano: 2013/02/15 01:58
Mi też nie dotarł e-mail aktywacyjny... :/ Ile na niego trzeba czekać? Fajnie by było zapłacić online :) a już mało czasu zostało. Może ktoś wie coś więcej na temat tej aplikacji, czy można do nich napisać nigdzie nie widzę e-maila kontaktowego 

zgłoś naruszenie
wysłano: 2013/02/15 07:39
Instalujcie, płaćcie, czekajcie na kontrolę :)

zgłoś naruszenie
wysłano: 2013/02/15 08:33

Mi też nie dotarł e-mail aktywacyjny... :/ Ile na niego trzeba czekać? Fajnie by było zapłacić online :) a już mało czasu zostało. Może ktoś wie coś więcej na temat tej aplikacji, czy można do nich napisać nigdzie nie widzę e-maila kontaktowego 

Dostaniesz email w postaci mandatu od straży państwowej nad wodą. A i dodatkowo za rejestry trzymane w domu.

zgłoś naruszenie
wysłano: 2013/02/15 08:34

alexta u Ciebie działa ? A mi nie chce dojść e-mail z kodem aktywacyjnym. Po jakim czasie go otrzymałeś ?

Nie jestem pewien, czy Rejestr Połowu Ryb nie musi być tradycyjny w "książeczce".

zgłoś naruszenie
wysłano: 2013/02/15 08:34
wysłano: 2013/02/15 08:35
Zainstalowałem z ciekawości, niestety również nie otrzymałem maila aktywacyjnego...

zgłoś naruszenie

Reklama

85-45505 LAMPA Z PILOTEM

85-45505 LAMPA Z PILOTEM - cena opinie sklep.wedkuje.pl align

Znakomita lampa wędkarska ze świetlówką 5Wat U-Tube. Bardzo jasno świecąca i oszczędna. Działa na 4 baterie (1,5V). Kolor oliwkowo zielony. W komplecie z pilotem.

cena: 59,00 PLN

wysłano: 2013/02/15 19:45
To jest oczywiste, że przed zapłatą udam się do swojego koła zapytać jak to działa i czy nie będę miał przez to problemów, i zwrócę zeszłoroczny rejestr... 
Widać niektórzy są wrogo nastawieni do tego rodzaju opłat, jest to zrozumiałe. Ja chcę takich nowości, byłoby to dla mnie duże udogodnienie, czasami chciałoby się wyskoczyć gdzieś poza okręg na rybki, wsiadam w samochód późno wieczór, lub wcześnie rano i gdzie ja znajdę otwarty choćby sklep wędkarski w którym opłacę ten jednodniowy pobyt nad wodą... ? Nawet jeśli przyjadę w godzinach otwarcia to ile czasu można stracić na szukaniu miejsca do uiszczenia opłaty :/ Co mam łowić bez opłaty, wtedy dopiero dostanę mandat i pewnie odbiorą kartę wędkarską !!!
Kolego wiktor-badowski sprawdzaj na poczcie zakładkę SPAM na 99% tam jest

zgłoś naruszenie
wysłano: 2013/02/17 16:53
Niestety, folder spam pusty...

zgłoś naruszenie
wysłano: 2013/02/17 19:24
Mastif kiedyś czytałem że większość ludzi biadoli że musi ryby wpisywać brudnymi łapskami w rejestry he he chciałbym zobaczyć jak takimi oślizgłymi paluszkami klepią po klawiaturce he he albo po wyświetlaczu

zgłoś naruszenie
wysłano: 2013/02/17 19:44

Mastif kiedyś czytałem że większość ludzi biadoli że musi ryby wpisywać brudnymi łapskami w rejestry he he chciałbym zobaczyć jak takimi oślizgłymi paluszkami klepią po klawiaturce he he albo po wyświetlaczu

No i cała prawda.........tak robią.

zgłoś naruszenie
wysłano: 2013/02/18 10:45
Jest dostępna nowa wersja aplikacji na telefon komórkowy - 1.9.5

zgłoś naruszenie
wysłano: 2013/02/18 16:40
kolego zugspize dla mnie nie będzie żadnego problemu, jestem mechanikiem i jakoś na co dzień nie przeszkadza mi to że telefon leży w oleju, opiłkach metalu itd itp... :) jestem tego zdania że telefon trzeba czasem zmienić, a jak się zepsuje to jest taki mały fajny przymus, wtedy nie szkoda wymieniać, bo trzeba :] 

zgłoś naruszenie
wysłano: 2013/02/18 18:25

kolego zugspize dla mnie nie będzie żadnego problemu, jestem mechanikiem i jakoś na co dzień nie przeszkadza mi to że telefon leży w oleju, opiłkach metalu itd itp... :) jestem tego zdania że telefon trzeba czasem zmienić, a jak się zepsuje to jest taki mały fajny przymus, wtedy nie szkoda wymieniać, bo trzeba :] 

O, to identycznie jak zabrudzony, podniszczony, podmoknięty Rejestr :)

zgłoś naruszenie
wysłano: 2013/02/20 17:58
prawie, a prawie robi wielką różnice, telefon mam zawsze przy sobie, a rejestru i karty wędkarskiej raz zapomniałem !! :/;/;/ dojeżdżałem już prawie na łowisko i sobie przypomniałem... trzeba było się wrócić 20km przez miasto... :/ do tego wszystkiego zapadał już zmierzch, wiem takie sytuacje zdarzają się rzadko, ale jak się trafi to wkurza...

zgłoś naruszenie

strona główna forum

Google