Dzierżno Duże prośba o pomoc w ustaleniu formaln

/ 10 odpowiedzi
Witam wszystkich.W zeszłym roku łowiłem na kanale/rzece który wypływa z j. Dzierżno Duże w północnozachodnim krańcu zbiornika. Długość koryta ma ok. 350m długości i uchodzi do Kanału Gliwickiego. W rejestrze zapisałem, że jest to łowisko nr 037 ale ktoś mi mówił, że źle to zaliczyłem. Może ktoś powiedzieć jaki test symbol tego łowiska i czy w ogóle jest to łowisko PZW Katowice?Pozdrawiam,Pluszcz
u?ytkownik97843


Jeżeli masz rejestr połowów z ubiegłego roku (albo dysponujesz już nowym ) - powinieneś bez trudu sklasyfikować to łowisko. Rejestr połowów ( od ubiegłego roku połączony  z regulaminem )  zawiera numery i nazwy poszczególnych łowisk. Poza tym - jaki problem jest z przekonsultowaniem tej sprawy z innymi albo i samym prezesem koła ? (2012/01/08 20:26)

Pluszcz


Jest to 350m koryta między śluzą Dzierżna Dużego, a Kanałem Gliwickim. Z wykazu łowisk nic więcej nie wywnioskowałem. Kombinuję, że podchodzi to pod pod Kanał Gliwicki ale W tak popieprzonej instytucji jak PZW nic nie jest pewne. Nie jest tak?Pzdr,Pluszcz (2012/01/08 20:55)

Pluszcz


"Poza tym - jaki problem jest z przekonsultowaniem tej sprawy z innymi"

Właśnie konsultuję. (2012/01/08 20:56)

u?ytkownik97843


Z innymi członkami koła , z innymi wędkarzami wędkującymi na tej samej wodzie. (2012/01/08 22:31)

u?ytkownik99606


Ze zbiornika Dzierżno Wielkie (Rzeczyce) uchodzi Kanał Gliwicki .Po prawej stronie kanału , między miejscowością Dzierżno a Byciną - leży zbiornik Dzierżno 006 ( z którym kanał nie ma bezpośredniego połączenia) . Kanał Gliwicki - płynie przez Pławniowice i tam , po prawej stronie leży zbiornik Pławniowice 006 i Pławniowice Małe .Następnie w okolicach miejscowości Łany - Kanał Gliwicki 037 zasilany jest przez Kłodnicę 038 i to będzie najprawdopodobniej to. (2012/01/09 15:03)

zbynio5o


Zb. Pławniowice to 003.  Poczekaj troche napewno ktoś Ci to wytlumaczy.

To właśnie jest problematyczny kawałek wody, opolskie\katowickie.

(2012/01/09 22:53)

Pluszcz


Z innymi członkami koła , z innymi wędkarzami wędkującymi na tej samej wodzie.

To też po to napisałem tutaj żeby się od nich tego dowiedzieć... I się dowiedziałem. Dzięki chłopaki! :) (2012/01/09 23:20)

u?ytkownik99606


Ze zbiornika Dzierżno Wielkie (Rzeczyce) uchodzi Kanał Gliwicki .Po prawej stronie kanału , między miejscowością Dzierżno a Byciną - leży zbiornik Dzierżno 006 ( z którym kanał nie ma bezpośredniego połączenia) . Kanał Gliwicki - płynie przez Pławniowice i tam , po prawej stronie leży zbiornik Pławniowice 003 i Pławniowice Małe .Następnie w okolicach miejscowości Łany - Kanał Gliwicki 037 zasilany jest przez Kłodnicę 038 i to będzie najprawdopodobniej to.
(2012/01/09 23:35)

u?ytkownik99606


Ze zbiornika Dzierżno Wielkie (Rzeczyce) uchodzi Kanał Gliwicki .Po prawej stronie kanału , między miejscowością Dzierżno a Byciną - leży zbiornik Dzierżno 006 ( z którym kanał nie ma bezpośredniego połączenia) . Kanał Gliwicki - płynie przez Pławniowice i tam , po prawej stronie leży zbiornik Pławniowice 003 i Pławniowice Małe .Następnie w okolicach miejscowości Łany - Kanał Gliwicki 037 zasilany jest przez Kłodnicę 038 i to będzie najprawdopodobniej to.



Przejęzyczyłem się Pławniowice to 003 (2012/01/09 23:38)