Dodawanie znajomych

/ 5 odpowiedzi
Witam Serdecznie wszystkich czytelników.
Ostatnio odświeżyłem (założyłem od nowa konto na wędkuje.pl) i teraz mam taki problem. 
Jak dodać znajomego .. otóż przy osobach które posiadają konto vip nie mam problemu bo wchodząc w ich profil mam bezpośrednią ikonę "dodaj znajomego" natomiast nie mogę znaleźć żadnego + do dodania znajomego gdy nie mają konta vipowskiego.
Może to źle robię lub nie wiem jak to zrobić. 
Podążam takim tropem: 

Wchodzę na profil koła PZW, wchodzę w zakładkę społeczność - wyszukuję znajomego - otwieram go w nowej karcie - ii ? i w sumie tu się kończy bo nie wiem co zrobić dalej i jak go dodać do moich znajomych 
Pozdrawiam Michał Pawłowski - Pablo 
Piotr 100574


widzę ładne sumiki porosły w jeziorze Gosławickim (2015/09/13 12:06)

bluehornet


Sprawdziłem - rzeczywiście brak tej opcji - ukłony w stronę informatyków ;)

(2015/09/13 12:07)

Piotr 100574


w te miejsce na przelewy kiedyś w pradawnych czasach jeździliśmy na sandacze i węgorze,brały potężne sztuki ,podobnie jak na filarach mostu lub betonach,no ale nie byłem tam na rybach całe wieki he he ,gratuluję galerii ryb,trochę łowisz widzę (2015/09/13 16:42)

michalpawlowski


Staram się jak mogę --- choć teraz mam 7-mio miesięczną córeczkę i troszkę mniej czasu to staram się jak najwięcej czasu spędzać nad wodą. Sandacza jeszcze troche jest na Gosławickim ale węgorza już prawie wcale. Wiem jednak, że każda chwila spędzona nad wodą daje szansę na złapanie ryby, a w połączeniu z doświadczeniem i wiedzą trochę tych ryb się łapie :)) (2015/09/13 21:04)