Dobra zanęta na karasie i leszcze.

/ 5 odpowiedzi
mam pytanie czy ta zanęta nada się na karasie i leszcze?
80g budyniu ¶mietankowego w proszku16g cukru waniliowego200g bułki tartej 0,5kg m±ki kukurydzianej
Haryyy5


Wydaje mi się że z tak± mieszank± to raczej nie połowisz. Taka ilo¶ć m±ki kukurydzianej i budyniu sklei Ci zanętę i nie będzie to za bardzo chciało pracować. Będziesz miał na dnie pachn±c± kulę do której ryby podpłyn± pow±chaj± i odpłyn±. je¶li chcesz takie proporcje to więcej bułki. A najlepiej kupić jak±¶ gotow±, nawet najtańsz± zanętę i to j± potraktować jako bazę do której dodasz różne atraktory. No i oczywi¶cie powiniene¶ dodać do zanęty co¶ co zatrzyma ryby. Kukurydze, cymes czy co tam będziesz miał ochotę. (2014/06/27 15:25)

u?ytkownik102837


Raczej połowić na to będzie ciężko, kolego powiem ci tyle na twoim miejscu kupił bym jak±¶ gotow± zanęte i miał pewno¶ć że na pewno co¶ mi podejdzie. Bo z takimi mieszankami różnie bywa, chociaż takiej mieszanki nigdy nie robiłem ale na chłopski rozum mogę od razu stwierdzić że to żadnej pracy nie będzie miało.


Pozdrawiam Boczny Trok (2014/06/27 15:54)

darek-salamon


mam pytanie czy ta zanęta nada się na karasie i leszcze?
80g budyniu ¶mietankowego w proszku16g cukru waniliowego200g bułki tartej 0,5kg m±ki kukurydzianej

Kluski napewno :-) 1 kg bułki-200 g kaszy kukurydzianej parzonej -szklanka m±ki kukurydzianej-100 g- wafli waniliowych mielonych-1/2 szklanki mleka w proszku-50 g orzeszków ziemnych mielonych- wymieszać wszystko na sucho dokładnie.Trzy łyzki stołowe melasy zwykłej  w syropie rozpuscić we wodzie z mała ilosci± barwnika  czerwonego i dodać parę kropel atraktora zapachowego waniliowego .Okraszasz to na koniec ( skwarkami ) robalami pinki, siekane rosówki mozna dodać kukurydzy słodkiej z puszki i masz tani± zanetę.Skuteczna? Powiesz nam jak wrócisz z nad wody. (2014/06/27 16:03)

Przemas83


mam pytanie czy ta zanęta nada się na karasie i leszcze?
80g budyniu ¶mietankowego w proszku16g cukru waniliowego200g bułki tartej 0,5kg m±ki kukurydzianej

jak chcesz znac przepis na zanęte w ten deseń to odwiedż bloga Olina z" Jak to jest złowione" ;] (2014/06/28 14:37)

dunster35


No racja t± zanęt± nie połowisz.
Zrób tak±:
1kg-bułka tarta
16gr cukru waniliowego
3\4 szklanki melasy(oczywi¶cie po zmieszaniu z wod±)
1\3 puszki kukurydzy
gar¶ć ugotowanego pęczaku
płatki owsiane
0,4kg kaszy manny
gar¶ć pokrojonych gnojaczków
aromat waniliowy (2014/06/28 14:58)