Dlaczego mnie nienawidziecie?

/ 17 odpowiedzi
WitamPytanko i nie tylko do was.Normalnie bym w wcześniejszym poście to skomentował,ale mam blokadę i nie mogę niczego komentować ani wstawiać bloków,więc dlatego usuwam konto.A teraz wracamy do tematu,dlaczego tak mnie nienawidziecie?Co ja wam takiego złego zrobiłem.To że napisałem kilka blogów o tym jak ja łowię,to was wkurzyło?Ja w swoich blogach i filmach pokazuje jak ja łowię,a nie jak inni(wy)mają łowić.Inne blogi i posty chyba pozytywnie komętowałem.Na youtube,na fecbooku,na nk-wszyscy mnie doceniają i nie piszą durnot tylko tutaj nie wiem co się dzieje.Napiszcie dlaczego was tak wkurzyłem.I wielkie sorry za to wszystko i za te moje błędy o których nie mam pojęcia.Sorry i przepraszam wszystkich

Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

u?ytkownik116538


Nie, myślę że wkurzyło mnie jak i pewnie większość osób na tym portalu to że piszesz byle co wszędzie gdzie da się coś napisać. Twoje posty i komentarze nic nie wnoszą do tematów w których piszesz jak i również nikomu one w niczym nie pomagają, tylko denerwują ludzi, widziałem że najbardziej wkurzałeś swoimi postami karpiarzy. (2013/06/09 19:46)

pstrag222


A któż Cię tak  nienawidzi (2013/06/09 20:16)

Zielan


Jak pisałeś byle co i byle gdzie to co się dziwisz? Czytałem twoje posty i nigdy nic do dyskusji nie wniosły, po prostu zwykły spam. (2013/06/09 20:55)

89krzysztof


Konto masz zablokowane z powodu spamu chyba ? Trzeba było pisać z głową, a nie co popadnie. (2013/06/09 21:55)

karateka994


Pisz bardziej na temat i będzie ok. :)  (Też muszę nad tym popracować) (2013/06/09 21:56)

szyspinn29


No w końcu zablokowane. Ile można ?:D

Chłopie, Ty jak ta papuga po wszystkich pisałeś... Tu nie chodzi  o to, że ktoś Cię nie lubi, ale o to, żeby był porządek na forum.

(2013/06/09 22:06)

u?ytkownik32263


Tu nie chodzi o jakąś nienawiść lecz to że piszesz z błędami o niczym, a co gorsze jesteś na tyle bezczelny że wyzywasz ludzi od debili w komentarzach. Za co i tak będziesz mieć duże problemy gdyż ja ci tego nie popuszczę. (2013/06/10 03:12)

Boolek


W końcu ktoś się zabrał, piszesz bez sensu, błędy gorzej jak 8 latek, W Końcu :DDDDDDDD (2013/06/10 11:24)

matip52


Tu nie chodzi o jakąś nienawiść lecz to że piszesz z błędami o niczym, a co gorsze jesteś na tyle bezczelny że wyzywasz ludzi od debili w komentarzach. Za co i tak będziesz mieć duże problemy gdyż ja ci tego nie popuszczę.

Do @Tomas81

Chciałbym wiedzieć kolego co Ty mu zrobisz i co on Ci zrobił? ;)

Do @linek1998

Kolego napisałeś do mnie wiadomość, więc wymienię za co straciłeś reputację na tym forum:

1. Obrażanie innych użytkowników.
2. Nie dajesz sobie wytłumaczyć błędów, jak w jednym w twoich wpisów gdzie kłóciłeś się z        jednym z portalowych kolegów o twoje błędy w połowie na żywca.
3. Dodajesz bezsensowne i nic niewnoszące odpowiedzi w większości postów na forum.
4. Kaleczysz polski języka bykami że ho ho ;)

Założyłeś nowe konto na wedkuje.pl. Życzę powodzenia i, jak napisał kolega @89krzysztof, pisz z głową ;)

Pozdrawiam
matip52 (2013/06/10 14:09)

matip52


Tu nie chodzi o jakąś nienawiść lecz to że piszesz z błędami o niczym, a co gorsze jesteś na tyle bezczelny że wyzywasz ludzi od debili w komentarzach. Za co i tak będziesz mieć duże problemy gdyż ja ci tego nie popuszczę.

Do @Tomas81

Chciałbym wiedzieć kolego co Ty mu zrobisz i co on Ci zrobił? ;)

Do @linek1998

Kolego napisałeś do mnie wiadomość, więc wymienię za co straciłeś reputację na tym forum:

1. Obrażanie innych użytkowników.
2. Nie dajesz sobie wytłumaczyć błędów, jak w jednym w twoich wpisów gdzie kłóciłeś się z        jednym z portalowych kolegów o twoje błędy w połowie na żywca.
3. Dodajesz bezsensowne i nic niewnoszące odpowiedzi w większości postów na forum.
4. Kaleczysz polski języka język bykami że ho ho ;)

Założyłeś nowe konto na wedkuje.pl. Życzę powodzenia i, jak napisał kolega @89krzysztof, pisz z głową ;)

Pozdrawiam
matip52

(2013/06/10 14:10)

u?ytkownik32263


Tu nie chodzi o jakąś nienawiść lecz to że piszesz z błędami o niczym, a co gorsze jesteś na tyle bezczelny że wyzywasz ludzi od debili w komentarzach. Za co i tak będziesz mieć duże problemy gdyż ja ci tego nie popuszczę.

Do @Tomas81

Chciałbym wiedzieć kolego co Ty mu zrobisz i co on Ci zrobił? ;)

Co ja mu zrobię? Osobiście oczywiście nic gdyż od tego są odpowiednie organa państwowe a nie ja. Za co? Za publiczne lżenie mnie "...przez takich debili jak ty...", a na to są konkretne paragrafy. (2013/06/10 17:32)

kiertom


Tu nie chodzi o jakąś nienawiść lecz to że piszesz z błędami o niczym, a co gorsze jesteś na tyle bezczelny że wyzywasz ludzi od debili w komentarzach. Za co i tak będziesz mieć duże problemy gdyż ja ci tego nie popuszczę.

Do @Tomas81

Chciałbym wiedzieć kolego co Ty mu zrobisz i co on Ci zrobił? ;)

Co ja mu zrobię? Osobiście oczywiście nic gdyż od tego są odpowiednie organa państwowe a nie ja. Za co? Za publiczne lżenie mnie "...przez takich debili jak ty...", a na to są konkretne paragrafy.

Nie bądź taki wrażliwy - odpuść chłopakowi. Hahhaha (2013/06/10 19:29)

u?ytkownik147773


Dokładnie nic nie wnosisz na forum nie to zebym Cię chłopcze nie lubił ale czasem przeginasz np. tymi komentarzami że Toimas81 bierze ryby do domu wyzwałeś go i do tek pory nie przeprosiłeś czekam aż go przeprosisz sam jestem nowy na forum ale staram się mądrzejszych koilegów nie obrażać  (2013/06/10 23:08)

u?ytkownik147773


co do wrażliwości ciekaw jesten jak Ty byś się czuł jak by gnój Cie obrażał .Pomyśl Tomasa obraził (2013/06/10 23:23)

u?ytkownik147773


Jsteś taki sam jak ten lucio Boże co za a kolesie tragedia (2013/06/10 23:40)

olivia85


Witam.

Myślę, że w tym temacie padła już wystarczająca liczba komentarzy, dlatego zamykam wątek.

Pozdrawiam, Oliwia. (2013/06/11 08:51)