Dip Bogdana Bartona

/ 15 odpowiedzi
Witam kolegów po kiju po raz kolejny. Mam zamiar nabyć DIP Bogdana Bartona (bodzio-dip) czy ktoś z was go urzywał? jak tak to prosze o wypowiedz!
daniello2010


Odświeżę temat...Ktoś testował??? (2012/03/05 18:34)

Draq


Ja.

Ten smordek kupiłem teraz zimą. Mieszałem go z zanętą Dragon Magnum płoć. 2-3 kulki utrzymywały płoć przy przeręblu przez ok 4h. I już po jednym zanęceniu zaczął pojawiać się drobny leszcz. Nie wiem czy to dzięki smrodkowi czy kwestia dobrego żerowania. Za krótko używałem żeby coś więcej powiedzieć. (2012/03/05 18:43)

withanight88


Ja.

Ten smordek kupiłem teraz zimą. Mieszałem go z zanętą Dragon Magnum płoć. 2-3 kulki utrzymywały płoć przy przeręblu przez ok 4h. I już po jednym zanęceniu zaczął pojawiać się drobny leszcz. Nie wiem czy to dzięki smrodkowi czy kwestia dobrego żerowania. Za krótko używałem żeby coś więcej powiedzieć.



Ale magnum to chyba zanęta grubej frakcji , mieliłeś jakoś? (2012/03/05 18:59)

Draq


Nie, prosto z paczki. Przez cały rok jej używam. Nęciłem na lodzie jeszcze resztkami dragon xxl leszcz, ale słabsze były wyniki. Do drobnej zanęty podchodzi mi tylko drobna płoć ok 10-15cm. (2012/03/05 19:16)

daniello2010


Lepiej dodać do wody która miesza się zanętę chyba co??Dużo dawkowałeś?? (2012/03/10 10:42)

Draq


Próbowałem na różne sposoby. Dodawania samego smrodku do suchej zanety później woda; smrodek do samej wody, wymieszać; i później dolewać tej wody ze smrodkiem do suchej zanęty.Na opakowaniu pisze, że smrodkiem nie można przedobrzyć. Daję ok 1-2 łyżek kuchennych na 0,5kg zanęty. (2012/03/10 11:20)

daniello2010


Ale chyba rozwiązanie dodania smrodka do wody i tym namaczać zanętę to chyba najlepszy sposób??Bo rozejdzie się równo po całej zanęcie..Mam rację?? (2012/03/10 11:22)

rybaczek86


Witam,
też używałem Dip Smrodka Bodzia i jakiś super efektów nie było. Jeździłem w kilka różnych miejsc na jednym lepsze efekty na drugim gorsze bez dipa  efekty porównywalne.
Pozdrawiam (2012/12/19 21:12)

artkomik


Smrodek Pana Bodzia jest naprawdę skuteczny. Stosowany jednorazowo może nie wpływać rewelacyjnie, ale jeśli przyzwyczai się rybę - daje efekt.
Część wędkarzy chciałaby porównać atraktor do magnesu, a to przecież ma wzbogacić naszą zanętę w walory smakowo-zapachowe.
Swojska kiełbaska pachnąca dymkiem z wędzarni wpływa na nas inaczej niż ta pakowana w folię w marketach...nieprawda? (2012/12/21 20:30)

mienta


Uzywanie smrodkow goscia ktory przez wieki lowi w jednym jeziorze i zna je na wylot moim zdaniem mija się z celem bo to co sprawdza sie u niego nie sprawdzi sie gdzie indziej najlepszym wyjsciem jest probowanie roznego rodzaju dodatkow aromatow czy samych zanet by wyszukac to co da nam efekty  (2012/12/21 21:15)

getka


ja smrodki i atraktory Bodzia testowałem tego sezonu na starorzeczu i powiem że po przyzwyczajeniu ryby miałem dni że tylko ja z nad wody schodziłem z rybą. Czyli coś w tym musi być bo z upływem czasu ryba podchodziła większa i dobrze gryzła, efekty były zadowalające i miny innych siedzących o kiju bezcenne. (2012/12/28 16:24)

jaca0019


Witam ja posiadam ten smrodek i jak dla mnie rewelacja!!!!

Ale żeby mieć jakiekolwiek efekty to trzeba najlepiej kilka dni np  karmić kukurydzą z tym smrodkiem wtedy efekty sa naprawdę bardzo dobre(jak u mnie)
Ale nie ma oczekiwać od niego cudów jak ktos jedzie na ''ryby z marszu'' np.doda troszkę do zanęty i myśli że będzie łowił takie lechy jak Bodzio.Ten dodatek jest bardzo dobry i wchodza w ten zapach duże ''łopaty" ale trzeba kilka dni karmić. (2013/01/03 21:30)

perwer


Uzywanie smrodkow goscia ktory przez wieki lowi w jednym jeziorze i zna je na wylot moim zdaniem mija się z celem bo to co sprawdza sie u niego nie sprawdzi sie gdzie indziej najlepszym wyjsciem jest probowanie roznego rodzaju dodatkow aromatow czy samych zanet by wyszukac to co da nam efekty 



Bardzo dobre zdanie. Jednemu sie sprawdzi ,drugiemu nie....tak jak czosnek i sto innych tego typu zanęt i aromatów.
Pan Bogdan łowi w swoich filmikach, na mozna by rzec swoim jeziorze ,gdzie rybe ma przyzwyczajoną i obcykane miejscówki ryb zimą ,wiosną ,latem i jesienią .
Tak szczerze, to on bez tego by tam dobrze połowił ,tylko wypromował przy okazji preparat ,żeby zarobić .Co wy myślicie ,że filmiki robi ,bo takie ma hobby ?. Specjalnie pokazuje dobre efekty połowu i mówi że sukcesem jest ten jego preparat. Jednak wątpie czy wygrał by na pierwszej lepszej neutralnej wodzie ,z kompozycją zawodniczą ,lub wytrawnego wędkarza  .

Oczywiście warto spróbować takiego specyfika,jedna prosze go nie przekładać nad sukces jaki promuje Barton.
Co zbiornik to inne zachowania i obyczaje ryb. Trzeba próbować i jak komus przy okazji ten smrodek sie sprawdzi akurat ,to nic tylko sie cieszyć ,ale na innym jeziorze może go dla odmiany schować. (2013/01/04 06:52)

grzesiek198921


ja stosuję go juz 3 lata jest skuteczny ale tak ja mówićie ryby muszą sie przyzwyczaić do niego miejsce mam necone od kwietnia do jesieni . Wiadomo leszcze maja swoje trasy od żerowiska do drugiego , jedna ławica odpływa przypływa druga. Najwarzniejsze to dac czas dla ryb żeby znalazły twoją zanetę i regularnie odwiedzały to miejsce. Gdy zaczynałem pierwsze efekty zaobserwowałem po 5 dniach necenia nie był to imponujacy wynik kilka kilowych leszczy i z 8 mniejszych ale lepiej niż  wcześnie gdy za cały dzień wyciągałem góra 5 sztuk i to raczej małych.

polecam jeśli ktos ma czas ja neciłem na zbiorniku po pracy co drugi dzień wiadro 6 litrowe .Polecam Dip smrodek Bodzia (2013/02/02 09:32)

stef1986


jak trzeba karmić pare dni to i bez smrodka rybe przyzwyczaisz do naturalnego zapachu kuku makaronu lub innych składników którymi nęcisz ja tak robie bez zapachów i wyniki mam bardzo dobre

a z dipów ,atraktorów, ziół i dodatków probowałem bardzo wiele i to były pieniądze wyrzucone w błoto bo przy systematycznym nęceniu nic nie trzeba dodawać ,każdy kto pisał wcześniej mówił o nęceniu kilkudniowym

złowienie ryby ładnej z marszu to czyste szczęście, nawet na zawodach nikt nie nastawia się na duże ryby tylko na wagę wszystkich złowionych ryb

efekt w wedkarstwie to dobre miejsce ,systematyczne nęcenie, umiejętności ,szczęscie,

cała reszta czyli sprzęt ,dodatki,to już tylko oprawa

 

(2013/02/13 11:33)