Darłówko - szukam kutra wraz z namiarem

/ 7 odpowiedzi
jak w opisie  potrzebuje pomocy po raz pierwszy jadę tam łowić wie coś koledzy doradźcie pozdrawiam i z góry dziękuje
dlugi82


Najlepiej skorzystać z usług Wędkarstwo morskie - Kutry Pilot55, Złota rybka, i Shanon ten ostatni najlepszy wg mnie właśnie z nimi zaczynałem i złapałem bakcyla - wpisz w gogle bo nie chcę reklamy robić ;-) (2014/08/11 09:31)

amadeusz-pachol


Byłem w tamtym tygodniu na darłowiaku nie po raz pierwszy i serdecznie polecam, super obsługa i przede wszystkim wyżywienie, nie warto brać nawet swoich bułek bo jest śniadanko na kutrze. Ryba teraz jest rozproszona i można jedynie dłubać ciężko żeby szyper naszedł na ławicę ale połowić można.Są za to dwa kutry, których w Darłówku nie polecam: Capti i Sparky na każdym byłem i na obu beznadziejne wyżywienie i jakiś dziwny sposób napływania, Capti jeszcze nie jest taka tragiczna ale na Sparky nie wiem co ten szyper tworzył. W dodatku Sparky jest tak wolny, że jeszcze wolniejszym nie płynąłem.Teraz przez lato kutry rzadko wychodzą w morze więc proponuje sobie wcześniej dogadywać termin. (2014/08/11 09:53)

krzyzak24


kolego a na tego darlowiaka to masz jakis namiar (2014/08/11 10:37)

krzyzak24


dzieki za pomoc (2014/08/11 13:08)

krzyzak24


koledzy a co sadzicie o Złotej Rybce bo na nia sie  zalapalem (2014/08/15 14:46)

krzyzak24


koledzy byl ktos teraz na dorszyku (2014/08/18 07:42)