Daiwa Windcast vs Shimano BBLC

/ 2 odpowiedzi
Witam

  Pytanie mam do doświadczonych karpiarzy.Mam na kołowrotek do przeznaczenia 600 zł i wacham się pomiędzą nową Daiwą Windcast br 5500 a starą wersją shimano BBLC tyle,że używaną bo na nową musiałbym dopłacić(interesuje mnie wyłącznie starsze shimano BBLC).Szpula LC oraz wolny bieg raczej obowiązkowe.Jeśli ma ktoś jakąś alternatywę to rozważę oczywiście.
piotrcarp


Mialem okazje lowic i jednym i drugim i powierm ze BBLC jest duzo lepszy:) Lepiej spasowany i lzej sie nim zwija zestawy. Nawet biorac do reki na pierwszy rzut oka i po pierwsz zakreceniu korba czuc ze BBLC jest solidniejszy. Jak masz mozliwosc pokrecic tymi BBLC to sprawdz w jakim sa stanie i jak sa ok. to kupuj bo to klasyk. (2014/07/05 14:42)

molibdenowyM22


Dzięki Panie Piotrze


 Właśnie czekałem na taką konkretną odp.podobny jest ten młynek do magic runnerów i właśnie poniekąd ze względów wizualnych chciałbym się na niego skusić no właśnie tylko mankament,że używka,i pewnie brak już gwarancji.Słysząc opinie kolegów karpiarzy są to kołowrotki nie do zajechania jak się ponoć mówi. (2014/07/05 15:17)