Czy wielkość haczyka ma znaczenie ?

/ 39 odpowiedzi
u?ytkownik130601


a ty wiesz??karp każde żarcie które znajdzie potrafi parokrotnie zassać i wypluć za czym spróbuje połykac

Gdybym nie wiedział to nie łapałbym karpi 20,15,10,5 kg ;) 

Te wszystkie okazy oczywiście na wodzie PZW ?


Na dzikiej wodzie mam 24,8kg na komercji 21kg. Wielu z was mysli sobie że łowiska komercyjne są łatwe nawet nie wiecie jak się mylicie. Wiadowo dzika woda to dzika woda,trzeba na niej wysiedziec swoje i nie popełniać żadnych błędów po drodze.  (2015/06/06 12:37)

Piotr 100574


a ty wiesz??karp każde żarcie które znajdzie potrafi parokrotnie zassać i wypluć za czym spróbuje połykac

Gdybym nie wiedział to nie łapałbym karpi 20,15,10,5 kg ;) 



stary ,tym mi nie zaimponujesz ,znam tu na portalu osobiście trochę lepszych karpiarzy niż ty :)
piszemy o rozmiarze haczyka nie o wielkosci karpia,napisałem koledze jakich haków ja uzywam i to wystarczy ,karpiami sie chwal swoim znajomym ,pozdrawiam (2015/06/06 14:58)

u?ytkownik26223


nie zawsze Jędruś ,włosówki dobiera się raczej do wielkości rybiej paszczy he he



wyjaśnij może jakiego haka używać na karpia o ryju średnicy szklanki "musztardówki"zakładając na włos pellet 12 mm+ ziarno kuku ,bałwanka z kulek 12 mm lub orzecha "tygryska" podpartego kuku?.To samo pytanie do  kol. Mateusza (2015/06/07 15:03)