Czy lin dobrze żeruje w nocy?

/ 5 odpowiedzi
Witam mam zamiar niedługo wybrać się na nockę,w dzień jest po 20 czasami 25 stopni a w nocy 10 czasami 15.Jak wiemy już każdy gatunek ryby chyba żeruje.I tu moje pytanie co sądzicie o żerowaniu lina w nocy?Oczywiście sam złowiłem kilka linów nocą,a jeszcze więcej w dzień.Ale jak u was jest z linem w nocy?
Połapaliście kiedyś liny o porze nocnej miedzy godzinami 22-3 rano ?Zdarzali wam się liny o pół nocy?Co sądzicie o celowej próbie połowu lina  w nocy? Oczywiście łowisko by było wcześniej nęcone?
Jak myślicie da się połowić więcej linów w nocy niż w dzień?Jak to bywa u was?
Artur z Ketrzyna


Nie wiem jak inni. Ale ja nie jednego lina złowiłem między 22,00 a 03,00. Czy więcej niż w dzień? No jeśli miał bym dobierać odpowiednio, to znaczy 10 rano i do 15 w dzień. To na pewno w nocy więcej...
Nie będę się rozpisywał jakie mam obserwacje co do żerowania lina a pory roku i temperatury wody, bo to jest też zależne od typu zbiornika...
Zresztą ja nie jestem jakimś tam znawcą tych ryb. Ja je lubię łowić, No i jest to jedna z najsmaczniejszych ryb słodkowodnych.... (2014/04/25 16:18)

Wedkarstwomazowieckie


Nie wiem jak inni. Ale ja nie jednego lina złowiłem między 22,00 a 03,00. Czy więcej niż w dzień? No jeśli miał bym dobierać odpowiednio, to znaczy 10 rano i do 15 w dzień. To na pewno w nocy więcej...
Nie będę się rozpisywał jakie mam obserwacje co do żerowania lina a pory roku i temperatury wody, bo to jest też zależne od typu zbiornika...
Zresztą ja nie jestem jakimś tam znawcą tych ryb. Ja je lubię łowić, No i jest to jedna z najsmaczniejszych ryb słodkowodnych....


Dzięki za informacje,no własnie chodzi mi o wasze obserwacje w wyniki nocnych połowów. (2014/04/25 16:47)

notaki


Co zaobserwoweałem - w nocy ( u mnie ) najskuteczniejsza na lina była rosówka, w dzień zdecydowanie mniejsze przynety. (2014/04/25 17:13)

zurawinowy


Łowiłem z tatą na jeziorze w nocy liny (2014/04/26 08:22)

u?ytkownik167673


Co zaobserwoweałem - w nocy ( u mnie ) najskuteczniejsza na lina była rosówka, w dzień zdecydowanie mniejsze przynety.

W dzień rosówka jest równie skuteczna. (2014/04/26 14:51)