Coś dziwnego w okoniu

/ 5 odpowiedzi
Witam. Dziś złowiłem okonia i jak odczepiałem haczyk to dostrzegłem dziwny język taki spuchnięty wyglądał tak jak by był balon nadmuchany wziąłem do kombinerki wąskie i pociągnąłem i po tym jak mu to zrobiłem to wyglądało jak by miał żabi język. I podczas patroszenia ryby nie było wnętrzności tylko jelito do wydalania. Czy to może być rak czy coś innego ktoś wie ?. Rybę wyrzucił.
Zipero


Ej chłopie ryba się zażarła i wytargałeś jej przewód pokarmowy (2014/08/12 23:26)

darek-salamon


Człowieku kombinerkami na zywej rybie jakieś sekcje zwłok robiłeś ?Weż sadysto:-)  nawet nie pisz tu o takich rzeczach.Zacinaj na drugi raz szybciej żeby ryba Ci haczyka nie połykała.Dobra rada zmień haczyk na większy zamiast małym kaleczyć okonie które małe haczyki połykają głęboko. (2014/08/13 08:12)

Szymon09


na batata mi wziął. T niebyło od zachaczeniem haczyta tylko chyba jakaś choroba. (2014/08/14 22:58)

dv92


Ta choroba nazywa się nieudolność wędkującego. Jest na to lekarstwo: tzw. wypychacz do haczyków. Dawkuj to każdej rybie, która nie zacieła się o wargę (2014/08/14 23:36)

lynx


Jezeli nie wydarte wnetrznosci to  może to mutant. jego matka puscila się z żabem. (2014/08/15 00:10)