Cormoran Corcast 4 Pif Super Jet Match 3000

/ 8 odpowiedzi
Co sądzicie o tym kołowrotku do odległościówki?
http://allegro.pl/cormoran-corcast-4-pif-super-jet-match-3000-gratis-i3987330861.html
baits


http://www.wedkuje.pl/wedkarstwo,cormoran-corcast-4pi-3000-super-jet-match-udany-kolowrotek,60981
trwało to może 10 sek. (2014/03/17 23:20)

sopel13


Kolego ile jeszcze utworzysz tematów i o co zapytasz? Dwa w ciągu 2 godzin to chyba lekka przesada! Rada ode mnie: szukaj, szukaj, szukaj, czytaj ze zrozumieniem i dopiero zakładaj wątki (o ile zajdzie taka potrzeba). (2014/03/18 07:47)

gierzyna


Jeżeli przeszkadzają te wątki koledze do po co się udziela w odpowiedziach? Chciałem poznać opinię wędkarzy z wedkuje.pl... Widocznie jest bardzo mała aktywność. (2014/03/22 16:01)

swyniu


Kolego pytałem się kiedyś innych kolegów i mi odradzili ...
1. jedna szpulka...
2. jakość w stosunku do ceny nie bardzo ...
 Poleca Spro matchowe  dragmaster matchowy 2 szpule lum spro passion (2014/03/22 20:13)

sopel13


Jeżeli przeszkadzają te wątki koledze do po co się udziela w odpowiedziach? Chciałem poznać opinię wędkarzy z wedkuje.pl... Widocznie jest bardzo mała aktywność.




Wcale nie jest prawdą kolego, że na tym forum jest mała aktywność. Po prostu większości znudziło się już odpisywanie na wielokrotnie powielane tematy, które nic nie wnoszą tylko zaśmiecają to forum. Forum na którym coraz ciężej jest odnaleźć konkretne informacje, ponieważ kilka razy w tygodniu powstają tematy typu: kupiłem sobie wędkę, kołowrotek co mi o nim powiecie... albo: co sądzicie o kołowrotku X do wędki Y...
Zadawane pytania są mało konkretne, niesprecyzowane a jednocześnie chaotyczne.
Być może wiele osób posiada kołowrotek o jaki pytasz ale większość zignoruje temat ponieważ nie określiłeś gdzie, w jakich warunkach chcesz łowić, na jaką rybę będziesz się nastawiał.
Poza tym wystarczy skopiować Twój temat i wkleić go w wyszukiwarkę a dostaniesz mnóstwo odpowiedzi.



  
(2014/03/24 09:29)

gracja


po pół roku rozsypał się nie kupuj nigdy cormorana (2014/04/08 21:09)

u?ytkownik102837


Kompletna kicha i kaszana, kopiłem go przez internet i to był mój błąd ponieważ go wcześnie nie obejrzałem. Gdy do mnie dotarł otworzyłem opakowanie i bardzo miło się zapowiadało ale gdy nim zakręciłem to porażka. Mam go sześć miesięcy i jest już na zajechaniu ale jeszcze jakoś chodzi. (2014/04/21 08:07)

sc102


Nie kupuj tego kołowrotka, a najlepiej żadnego cormorana. Kołowrotek na kilka wypadów nad wodę, a serwis to już totalna porażka. (2014/04/27 11:52)