Co radzicie?

/ 7 odpowiedzi
Mam problem: otóż najprawdopodobniej moje koło przestanie istnieć jako formalne koło PZW i przekształci się w stowarzyszenie ( chyba mają dość płacenia haraczu PZW) a oprócz tego że czasami łowię na naszych stawach ( stawy zamknięte dla członków PZW I innych) zawsze wykupuję znaczki na określone inne łowiska ( województwa) czy będę musiał zapisać się do innego koła oczywiście zostaje w starym ale skarbnik nie będzie już mógł pozyskiwać znaczków jako nie związek wędkarski tylko stowarzyszenie co radzicie ? wszystkiego dobrego w nowym roku
ryukon1975


Poczekaj aż sytuacja się wyjaśni do końca.

U mnie kilka lat temu było podobnie.Miejscowa elyta  odebrała PZW "najlepsze" łowisko a zarządzają nim w sumie ludzie z zarządu koła.Oczywiście niezależnie od PZW.
Wtedy o była ruina,nawet widziałem tu na portalu opis tego łowiska zza czasów PZW.
Powiększyli je,zagospodarowali,dostali dotacje,ustalili kwoty za licencje,zrobili z niego wizytówkę wędkarską gminy.
Dziś zajmują się wodami PZW jak i tym niezależnym,porównywać je nie sposób.
Są rozwiązania o którym zwykłym wędkarzom się nie śniło.:) (2013/01/01 21:34)

adrianzuk


Kolego zapraszam na zebranie członków w niedzielę 13 stycznia, wtedy wszystkiego się dowiesz, im więcej osób się pojawi, tym łatwiej będzie nam podjąć pewne ważne decyzje, być może najważniejsze, nie zawsze odejście od PZW jest złym wyborem, my widzimy naszą szansę w nieco innym zarządzaniu naszymi zbiornikami. Chcemy wyjść wszystkim naprzeciw i zająć się wszystkimi sprawami profesjonalnie, ja uważam że pomału kończy się era PZW, to jest nieuniknione. Pozdrawiam (2013/01/02 12:23)

teflon


Czesc Marcin.Jezeli chodzi o Stowazyszenie to mysle ze zle nie bedzie po za tym ze bedzie więcej typowych mięsiarzy i trzeba bedzie wprowadzic gorne limity miarowe.Coraz wieksza zmora łowisk.Pozdrawiam. (2013/01/04 16:43)

adrianzuk


Myśle, że nie będzie mięsiarzy, regulamin będzie zmieniony nico, ja jestem za wprowadzeniem górnych wymiarów dla karpia, szczupaka i sandacza, myśle, że uda sie to zrobić :) (2013/01/04 17:35)

teflon


I to mi się Adrian podoba :) tyle ze wiesz ze jestesmy mniejszością :/ (2013/01/04 18:15)

adrianzuk


Jutro zbiera sie zarząd stowarzyszenia, będziemy głosowali nowy regulamin, górny wymiar karpia 65, szczupak i sandacz 80, ja byłbym za 70, ale nie wiem, jak inni to przyjmą, myśle, że bedzie tylko lepiej :) (2013/01/05 12:48)

covent


Poczekaj aż sytuacja się wyjaśni do końca.

U mnie kilka lat temu było podobnie.Miejscowa elyta  odebrała PZW "najlepsze" łowisko a zarządzają nim w sumie ludzie z zarządu koła.Oczywiście niezależnie od PZW.
Wtedy o była ruina,nawet widziałem tu na portalu opis tego łowiska zza czasów PZW.
Powiększyli je,zagospodarowali,dostali dotacje,ustalili kwoty za licencje,zrobili z niego wizytówkę wędkarską gminy.
Dziś zajmują się wodami PZW jak i tym niezależnym,porównywać je nie sposób.
Są rozwiązania o którym zwykłym wędkarzom się nie śniło.:)

Jak się nazywa to łowisko?

(2013/01/05 16:44)