Chodzi o spinning

/ 5 odpowiedzi
Poradzicie mi jak spiningować? bo rzucam od 2007 roku i miałem na razie tylko jedno branie które spieprzyłem
JOPEK1971


Poradzicie mi jak spiningować? bo rzucam od 2007 roku i miałem na razie tylko jedno branie które spieprzyłem

Napisz coś więcej.Jakie łowisko,rzeka czy jezioro,jakich przynęt używasz itd.Czytając Twój post można sądzic że rzucasz kamieniem do wody ;-)

(2012/05/24 22:47)

89krzysztof


Pozazdrościć cierpliwości.  (2012/05/24 23:20)

Kangur1979


Kiedyś był taki dowcip:wędkarz zrobił otwór w lodzie,siada,wyciąga wędkę i łowi.Podchodzi do niego facet i mówi:tu nie ma ryb.Wędkarz całkowicie go ignoruje i dalej skupia się na kiju.Po kolejnych 5-ciu minutach facet znów do niego mówi:tu nie ma ryb.Wędkarz nic...Mija kolejne 5 minut natręt po raz kolejny mówi:tu nie ma ryb.Wędkarz nie wytrzymuje i pyta:a skąd pan wie?!Facet odpowiada:bo jestem kierownikiem tego lodowiska... ;) Tak że analogicznie przyczyną może być miejsce ...lub nieodpowiedni dobór przynęt,niewłaściwa technika prowadzenia(chociaż od 2007 r to nawet przez przypadek coś powinno się zapiąć samo). W każdym bądź razie gratuluję determinacji i życzę powodzenia. (2012/05/25 00:31)

Rybczan


Czy było to branie ? :) (2012/05/26 09:00)

Rybczan


Witam.

Masz okazję dziś się dowiedzieć . Na stronie głównej kolega opisuje metode z opadu ( opis klarowny i czytelny ) . Poczytaj :)

(2012/05/26 09:02)