» » » Grupy » ★  Obserwuj★  Obserwujesz✕  Nie obserwuj

Bydgoszcz, υwiska prywatne w okolicy

Witam.Planuj jecha na ryby w weekend majowy. Interesuj mnie jedynie 這wiska prywatne, gdzie nie obowi您uje karta w璠karska.
-okolice Bydgoszczy ( do 100km)
 Chc po這wi nieco d逝瞠j wi璚 zale篡 mi 瞠bym m鏬 rozbi namiot.
Nie chcia豚ym te p豉ci za z這wion ryb.

zg這 naruszenie
wys豉no: 2012/04/26 20:04
Nie ma takich komercji gdzie nie p豉cisz za ryb

zg這 naruszenie
wys豉no: 2012/04/26 20:09
Ale pomarzyc mozna
za marzenia sie nie placi!

zg這 naruszenie
wys豉no: 2012/04/26 20:10

Witam.Planuj jecha na ryby w weekend majowy. Interesuj mnie jedynie 這wiska prywatne, gdzie nie obowi您uje karta w璠karska.
-okolice Bydgoszczy ( do 100km)
 Chc po這wi nieco d逝瞠j wi璚 zale篡 mi 瞠bym m鏬 rozbi namiot.
Nie chcia豚ym te p豉ci za z這wion ryb.

Wypuszczasz i nie p豉cisz, s造sza貫m o 這wiskach komercyjnych ale cena w takim wariancie by豉 spora bo chyba 80 z. za dzie w璠kowania.

zg這 naruszenie
wys豉no: 2012/04/26 20:11
jak nie ma jak jest ? Za z這wion nie p豉cisz ale za zabran. 

zg這 naruszenie
wys豉no: 2012/04/26 20:27

No no jak u was nie ma to nie znaczy 瞠 nigdzie nie ma, u nas s w豉郾ie w sobot jad na skomelno, komercyjne a za ryby nie p豉cisz obowi您uje reg PZW z ma造mi wyj徠kami szczupaki pow.1m wypuszczamy

zg這 naruszenie

Reklama

wys豉no: 2012/04/26 20:28
Jak to nie ma takich 這wisk, 瞠 nie p豉ci si za z這wion ryb? A Chrz御tawa? Nie pami皻am ju dok豉dnie, ale p豉ci si 5 albo 10 z za w璠k i ile si ryb natarga tyle mo積a zabra za darmo. Tak wiem nie jest to ko這 Bydgoszczy tylko wroc豉wia, ale jednak s takie 這wiska.

zg這 naruszenie
wys豉no: 2012/04/26 20:30

jest to 這wisko prywatne w Dobczynie nie p豉cisz za bia陰 ryb 

zg這 naruszenie
wys豉no: 2012/04/26 20:31

No tak, ale tam gdzie jest szansa na z這wienie ryby to zawsze si za ni p豉ci. Nie m闚i o wodach na kt鏎ych nie ma zarybie, a kto bierze kas tylko za sam fakt w璠kowania.

zg這 naruszenie
wys豉no: 2012/04/26 20:36
No tak, ale tam gdzie jest szansa na z這wienie ryby to zawsze si za ni p豉ci. Nie m闚i o wodach na kt鏎ych nie ma zarybie, a kto bierze kas tylko za sam fakt w璠kowania.

Oooooo przepraszam na skomelnie w tamtym sezonie ci庵no貫m krasnopi鏎y po kilogramie i wi瘯sze a karpie od pi徠ki w g鏎 nie wspominam o z瑿atym samo przykazanie 瞠 powy瞠j metra wypuszczamy ju co m闚i

zg這 naruszenie

Reklama

85-45505 LAMPA Z PILOTEM

85-45505 LAMPA Z PILOTEM - cena opinie sklep.wedkuje.pl align

Znakomita lampa w璠karska ze 鈍ietl闚k 5Wat U-Tube. Bardzo jasno 鈍iec帷a i oszcz璠na. Dzia豉 na 4 baterie (1,5V). Kolor oliwkowo zielony. W komplecie z pilotem.

cena: 59,00 PLN

wys豉no: 2012/04/26 20:45

no fakt, z這wi co na Chrz御tawie to insza sprawa :/
w zesz造m roku p馧 dnia siedzenia z dwoma w璠kami i tylko jeden okonek i jedna p這tka takie poni瞠j 20 cm :(.
Ale nie wiem czy to wynika tylko z braku zarybie, wydaje mi si, 瞠 ryba na tym zbiorniku jest po prostu przekarmiona.
Jak by貫m, to w ko這 zbiornika, co kilka metr闚 w璠karze... niekt鏎zy 這wili na kilka w璠ek (na przyk豉d jedne go嗆 mia roz這穎ne dwa rotpody... po trzy w璠ki na ka盥ym)... dziesi徠ki jak nie setki kilo zan皻y ludzi do tego zbiornika 豉dowali, a zbiornik przecie nie jaki olbrzymi.
Tak przekarmione ryby raczej bra nie b璠 zbyt intensywnie

zg這 naruszenie
wys豉no: 2012/04/26 20:52

Oooooo przepraszam na skomelnie w tamtym sezonie ci庵no貫m krasnopi鏎y po kilogramie i wi瘯sze a karpie od pi徠ki w g鏎 nie wspominam o z瑿atym samo przykazanie 瞠 powy瞠j metra wypuszczamy ju co m闚i

Wow! Wla郾ie patrzy貫m na necie, jezioro Skomelno, pi瘯ne jezioro, jakie pasma trzcin, super. A te 堯deczki to rozumiem mo積a bez problemu wynaj望? Du穎 kosztuje godzina p造wania 這dzi?
Szkoda tylko 瞠 leszczy na tym jeziorku nie ma

zg這 naruszenie
wys豉no: 2012/04/26 20:59

Wow! Wla郾ie patrzy貫m na necie, jezioro Skomelno, pi瘯ne jezioro, jakie pasma trzcin, super. A te 堯deczki to rozumiem mo積a bez problemu wynaj望? Du穎 kosztuje godzina p造wania 這dzi?
Szkoda tylko 瞠 leszczy na tym jeziorku nie ma

W sobot otwarcie sezonu w tamtym roku siedzia tam zawsze pan Jan na ca造 dzie za 堯dk p豉ci貫m niby 5 z za godz ale jako zawsze wychodzi這 15 na dni闚k, w tym roku dzwoni貫m i nie ma ju pracownik闚 na miejscu wi璚 pewnie b璠zie normalnie. Cennik maj na stronie.

zg這 naruszenie
wys豉no: 2012/04/26 21:04

To akurat mo瞠 by zbiornik z ma陰 presj w璠karsk, bo wiem 瞠 jak kto dba o ilo嗆 ryb w zbiorniku to do interesu nie dok豉da. Bierze si to w豉郾ie mi璠zy innymi z kasy za pozyskan ryb. Ale fajnie 瞠 masz takie 這wisko, ja bym wtedy zrezygnowa z PZW :)

zg這 naruszenie
wys豉no: 2012/04/26 21:13

To akurat mo瞠 by zbiornik z ma陰 presj w璠karsk, bo wiem 瞠 jak kto dba o ilo嗆 ryb w zbiorniku to do interesu nie dok豉da. Bierze si to w豉郾ie mi璠zy innymi z kasy za pozyskan ryb. Ale fajnie 瞠 masz takie 這wisko, ja bym wtedy zrezygnowa z PZW :)

這wisko jest fajne ale z 堯dki co prawda s dooko豉 pomosty ale ci篹ko z nich bez zaczep闚 這wic, a ryba jest w豉郾ie dlatego 瞠 jezioro jest trudne, woda kryszta, mnustwo ro郵inno軼i

zg這 naruszenie
wys豉no: 2012/04/26 21:15
Mam jeszcze jedno takie 這wisko ko這 rejowca 4 zbiorniki p豉cisz tylko od w璠ziska 15 z

zg這 naruszenie
wys豉no: 2012/04/26 21:16

Mam jeszcze jedno takie 這wisko ko這 rejowca 4 zbiorniki p豉cisz tylko od w璠ziska 15 z

Zazdroszcz :)

zg這 naruszenie

wys豉no: 2012/04/26 21:26
Nie chc cie denerwowac ale jest jeszcze kilka 這wisk gdzie np. p豉cisz 25 z od osoby i limity PZW

zg這 naruszenie
wys豉no: 2012/04/26 21:32
Pod Toruniem jest staw z rybkami,za dzie p豉ci si 10 z,mo積a wypuszczac ryby,s karpie amury,podobno pstr庵i,liny,karasie srebrzyste,okonie,szczupaki itd.by貫m tam z przyjaci馧mi kt鏎zy chcieli prze篡c co czego nie spotykaj na codzie,wiedz 瞠 jestem w璠karzem i my郵eli 瞠 zabior ich na wody tam gdzie 這wi,niestety ale zaproponowa貫m im w豉郾ie t wod. Wszyscy byli zadowoleni,w chmielowym nastroju z pe軟ym brzuszkiem wype軟ionym jedzonkiem oferowanym przez pensjonat kt鏎y dopatruje tego bajorka.Ja okoni na woblerka si ob這wi貫m co niemiara,reszta elity z這wi豉 kilka b彗闚,karpia i lina.Ma豉 Nieszawka jak si nie myl.

zg這 naruszenie
wys豉no: 2012/04/26 21:40
Ja jednak wol rzek nigdy nie wiesz co we幟ie i jakiej wielko軼i

zg這 naruszenie
wys豉no: 2012/04/26 22:03
Ja jednak wol rzek nigdy nie wiesz co we幟ie i jakiej wielko軼i

Ja ta wol rzek,ale na "Mont Everest" nie zabiera si ludzi bez"liny"Ja na tym bajorze czu貫m si jak szerpa,nie traga貫m sprz皻u ale wi您anie haczyk闚 to by這 odrywanie mnie od tego co lubi najbardziej,ale by這 chocia 鄉iesznie.Dla nich to by這 co wspania貫go 這wi帷 na wykopanym szpadlem bajorze,musz ich wzi帷 na "spacerek"nad Wise趾,wtedy poczuj wolno軼,ha ha ha.

zg這 naruszenie
wys豉no: 2012/04/26 22:39
witam wybieram si na maj闚ke na ryby tylko kurcze nie wiem zabardzo gdzie? chcia豚ym na rzeke typu wieprz jestem z woj.lubelskiego nastawiam sie na leszcza klenia jazia p這 itp.bia這ryb mo瞠 kto jest st康 i da namiary na jakie 這wisko o tej porze gdzie jest realna szansa na rybke dzi瘯i

zg這 naruszenie
wys豉no: 2012/04/26 22:41
 wybieram si te na wis貫 w okolicy wsi borowa w鏊ka go喚bska.... nigdy tam nie by貫m ale podobno nie jest 幢e co my郵icie ?jakby kt騥 by kumaty w tamtych stronach to prosze przybli盧ie mi sytuacje w tamtych stronach

zg這 naruszenie
wys豉no: 2012/04/27 20:06
Kolego Czaja-89 zerknij w przegl康arce na 這wisko "Mochelek"p豉ci si tam chyba 15 z za wst瘼 ale w cenie mo積a zabra 3 kg ryb.

zg這 naruszenie
wys豉no: 2012/04/27 21:09
Jutro jad na wieprz kijany ju spakowa貫m majdan konopie upra穎ne wi郾ioweczka jest nareszcie si wy篡j

zg這 naruszenie
wys豉no: 2012/04/28 19:28
W Chrz御tawie Wielkiej jest 篤irownia.S tam 3 duze stawy i du穎 miejsca.S tam chyba wszstkie gatunki ryb jakie zyj w s這dkich wodach.P豉ci si tam tylko za w璠ke[5 z od w璠ki]I mo積a 逕oi ile si chce i ryby te mo積a zabirea jakie si chce bez zb璠nych op豉t.Pzdr

zg這 naruszenie

12&helip; ostatnia

strona g堯wna forum

Google