» » » Grupy » ★  Obserwuj★  Obserwujesz✕  Nie obserwuj

czy wiezycie w to co mowi kalendarz bran?
kierujecie sie nim?
jestem ciekawy co o nim sadzicie

zgłoś naruszenie
wysłano: 2010/01/04 19:50
nie chce nic mowić ale chyba tutaj http://forum.wedkuje.pl/f,czy-wierzycie-w-kaledarz-bran,17604,0.html była już o tym mowa ale ja dodam że nie wierze w takie coś co można nazwać kalendarzem brań. Moim zdaniem człowiek wymyślił to po to aby ktoś z radością wierzył w to że dzisiaj będzie miał szczęśliwy dzień i nałapie się ryb że mu siatka pęknie.

zgłoś naruszenie
wysłano: 2010/01/04 19:53
Ja kiedyś jak miałem 10 lat to jak tylko były w kalendarzu dobre brania to zaraz leciałem biegiem nad wode :P teraz się dziwie jak byłem taki głupi że wierzyłem w ten bubel w wiadomościach wędkarskich :D ale śmiejcie się , raz byłem na rybach i dobre brania miały się kończyć o 14:00 i równo o tej godzinie się skończyły :O ale to na 100 % był przypadek :) więc ja w ten bubel nie wierze :) niech się inni też wypowiedzą bo jestem też ciekawy jak inni w to wierzą :) 

zgłoś naruszenie
wysłano: 2010/01/04 20:03
Też miałem kilka takich sytuacji ale to też musiał być przypadek. Bardzo dużo razy mialem na odwrót ale na moją korzyść. W kalendarzu pokazywali że słabe brania przez cały dzień a tym czasem ja wyciągnąłem szczupaczka 65 cm i byłem szczęśliwy...... Ale poza tym wg mnie to bzdura bo przecież kto może wiedzieć z ludzi którzy tworzą takie kalendarze np. gdy robi taki kalendarz 1 stycznia to skąd może wiedzieć np że 31 sierpnia będą idealne brania????

zgłoś naruszenie
wysłano: 2010/01/04 20:17

No mnie to samo dziwi że skąd on wie np. miesiąc naprzód jakie będą brania (wiadomości wędkarskie) mi się wydaje że oni robią to bo myślą że tak jak ja miałem , że małe dzieci będą się na to nabierać :P chyba są śmieszni że ja teraz się na to nabiore :P

zgłoś naruszenie
wysłano: 2010/01/04 20:22
Dokładnie tak...... Chociaż słyszalem już o takich którzy dogłębnie wierzą w to co tam pokazują. Mówią wtedy że to na pewno robili jacyś eksperci i oni powinni wiedzieć. Bez komentarza..... Jeżeli jest to umieszczane na stronie internetowej np WW to OK ale po co tracą oni pierwszą stronę w gazecie??

zgłoś naruszenie

Reklama

wysłano: 2010/01/04 20:31
u mnie w domu nawet taki mieszka o jakim mówisz a na wiosce nawet trzech takich mieszka co wierzą w ten kalendarz i kupują tą gazete tylko dla kalendarza od kiedy tylko pamiętam :D to jest mój Tata i mój dziadek i mój wujek :D oni tak wierzą w ten kalendarz że bez gazety to na ryby nie jadą ;P ja próbuje im to przetłumaczyć i zabij ich a oni nie dadzą sobie przetłumaczyć <lol2>

zgłoś naruszenie
wysłano: 2010/01/04 20:57

Powiadają, że wiara czyni cuda:)  Skoro tak mocno sa przekonani, że złowią to zrobią wszystko żeby złowić, będą cierpliwi i w końcu złowią:)

zgłoś naruszenie
wysłano: 2010/01/04 21:30
no tylko jeszcze trzeba umieć łowić ryby :P mój tata umie łowić ale płotki :D i umie też zrywać plecionki 0,15 i łamać szczytówki od feedera na wzdrędze 10 cm :D a tak poważnie to załapał takie glony i zaciął z całej siły i po ptokach :P i później ja swoim zestawem zaplątałem o jego zerwany i wyciągłem jego krokodyla :D i teraz się wszyscy śmieją że wyciągnął krokodyla :D

zgłoś naruszenie
wysłano: 2010/01/05 13:19

Moim Zdaniem czasami to sie sprawdza bo nawet fazy księzyca teperatura ma znaczenie na dobre czy złe brania

zgłoś naruszenie

Reklama

65-01020 TORBA NA RAMIĘ 1020

65-01020 TORBA NA RAMIĘ 1020 - cena opinie sklep.wedkuje.pl align

Mała, poręczna torba na ramię z komorą główną, dwoma kieszeniami i jedną dodatkową kieszenią w zamknięciu.Regulowany pas i solidne dno PVC. Materiał: 100% Poliester 600D pokryty PVC. Wymiary

cena: 46,90 PLN

wysłano: 2010/01/05 13:51

A gdzie tam ci się to sprawdza , to tylko ludzka głupota że to wymyślili :) i tak jak już wspomniano , tylko tracą pierwszą strone w gazecie , gdzie mogli by coś lepszego umieścić :)

zgłoś naruszenie
wysłano: 2010/01/07 14:10

moim zdaniem to sie na 50*/* sprawdza

zgłoś naruszenie

strona główna forum

Google