Brak możliwości opłacenia składek

/ 12 odpowiedzi
Witam wszystkich.
Czy u Was tez są problemy z opłaceniem składek?
Ja dzisiaj chciałem opłacić składki i jutro wyskoczyć na rybki, ale niestety muszę czekać do 10 bo sklep w którym mogę to zrobić właśnie do 10 ma remanent, a jest to jedyne miejsce gdzie przyjmują składki w moim "TZW KOLE". Paranoja !!!
wiechu1974


Jest ale to inny okręg i do ich najbliższej wody mam ponad 20 km. (2015/01/03 15:20)

Artur z Ketrzyna


Jest ale to inny okręg i do ich najbliższej wody mam ponad 20 km.

To kiszka...
Musisz czekać, no i możesz na walnym ten problem poruszyć. Po co tracić możliwość powędkowania? (2015/01/03 20:37)

wartoslaw


Kumple mają ten sam problem! U jednego znaczki dopiero po 20stym u drugiego po 10siątym!! Jak dla mnie to jakaś paranoja! Cały ten zarząd koła to banda jakiś ......!!! Nic tylko do wymiany...Na szczęście u mnie w kole wszystko ok:) Wykupiłem znaczki 30.12.14. Można? Można..! I taka sytuacja jest co roku... (2015/01/03 20:47)

JARASACKI


 czy mozna zrobić przelew na ich konto ?
przelew przykleić zamiast znaczków
tylko sie pytam (2015/01/04 08:56)

Artur z Ketrzyna


 czy mozna zrobić przelew na ich konto ?
przelew przykleić zamiast znaczków
tylko sie pytam

Raczej nie.
W Olsztyńskim jest cos takiego jak e-okoń i możliwość opłacenia dniówek na np.; poczcie.
Ale to nie jest opłacenie składek (2015/01/04 09:39)

89krzysztof


 czy mozna zrobić przelew na ich konto ?
przelew przykleić zamiast znaczków
tylko sie pytam

to już lepiej pieniądze przyklej :)) (2015/01/04 10:01)

JARASACKI


 czy mozna zrobić przelew na ich konto ?
przelew przykleić zamiast znaczków
tylko sie pytam

to już lepiej pieniądze przyklej :))
 dobry pomysł :) hahaha
(2015/01/04 10:19)

JKarp


 czy mozna zrobić przelew na ich konto ?przelew przykleić zamiast znaczkówtylko sie pytam 
Raczej nie.W Olsztyńskim jest cos takiego jak e-okoń i możliwość opłacenia dniówek na np.; poczcie. Ale to nie jest opłacenie składek


http://www.eokon.pl/
JK (2015/01/04 10:36)

wirefree


Heh co roku ten sam problem dlatego ja skladki oplacam przed nowym rokiem.
:):):) (2015/01/04 10:51)

mr Artur


A nie ma innego koła w twojej okolicy?



Może jest i inne , ale kolega może mieć ochotę na czynne uczestnictwo w tym kole ( a opłata składek w innym pozbawi go tej możliwości -- a tak nie dawno namawiałeś nas do udzielania się w kołach ) (2015/01/04 18:52)

dendrobena


Czemu kol.zaraz cały zarząd to banda.Po prostu brak właściwej organizacji.  Na posiedzeniu zarządu zapada decyzja i skarbnik jedzie do ZO PZW  po znaczki i po temacie. Dobry zwyczaj nakazuje powiadomić wędkarzy kiedy,gdzie i w jakich godz. znaczki będą sprzedawane.O wielu lat u nas w kole znaczki są już w starym roku.Pozdrawiam. (2015/01/15 16:44)