Bolonka 7m do 300 zł

/ 1 odpowiedzi
Witam
dwa tygodnie czytam wszystko co związane z metodą bolońską, bolonkami i ich właściwościami by móc dokonać zakupu tej najwłaściwszej do maksymalnie 300 zł lecz i tak jestem w kropce i chciał bym zaczerpnąć informacji kogoś kto ma już doświadczenie z metodą bolońską
Proszę o pomoc w dokonaniu wyboru i podzielenie się spostrzeżeniami bo być może ktoś trzymał w ręku któryś z kijaszków jakie za chwilę przedstawię ewentualnie jakies alternatywy
1.KONGER IMPACT BOLOGNESE 7m / 5-30g                 381g2.Jaxon Grand Virtuoso Bolognese 7m / 5-25g              399g3.MISTRALL TORELLA  7m / do 30g                              510g4.YORK DEVIL BOLOGNESE 7m / do 25g                       392g     5.MIKADO BLACK DRAFT BOLOGNESE 7m / 25G            435g
w ręku trzymałem tylko bolonki:Mistral Aqua 7m i Mistrall Amundson 7m lecz trzeba by bylo dolozyc ponad 100 a niestety juz nie moge wiecej przeznaczyc/dozbierac
Pozdrawiam
u?ytkownik102837


Dla mnie bolonka musi być sztywna a nie jakaś galareta która ,,odbija'' nawet przy zacięciu i gnie się jak szalona. Przerobiłem już wiele wędzisk i powiem ci tyle najlepsza była by bolonka mistrall aqua a zaraz za nią trochę cięższa mikado nsc. Obie są sztywne i za to je cenie. I je ci polecam, ponieważ po co ci jakieś gówno na które będziesz miał narzekać jak możesz kupić coś porządnego.

Pozdrawiam Boczny Trok (2014/10/17 21:51)


Sklep wedkuje.pl

Mistrall Amundson