Błystki HRT

/ 13 odpowiedzi

Siemka , co sądzicie o błystkach firmy HRT za dużo o nich nie wiem, a chciałbym się troche dowiedzieć jeślij macie jakieś łowne modele tej firmy błystek to bardzo bym prosił o ich podanie.


                                                                                          Z góry dziękuje.

kuba-damas


hrt współpracuje z d.a.m i obrotówki te są produkowane z jednej maszyny tylko że inna nazwa tu występuje (2013/06/09 14:03)

wirefree


Kupiłem ostatnio 2 sztuki DAM tych najmniejszych na klenia i wiekszego G o w n a jeszcze nie miałem w rekach.  Jedna nie pracowała, a raczej zaczynała prace przy bardzo silnym nurcie a druga gasnie co chwile. PORAZKA .

(2013/06/09 16:17)

poper


Ja je polecam nawet łowne ale i tak wolę jaxona albo wirka są tanie i bardzo dobre (2013/06/09 20:46)

arto


witam ostatnio  D.A.M straciło na jakości z obrotówek schodzi powłoka i ogólnie sa słabsze od tych wyprodukowanych z przed paru lat. (2013/06/09 20:56)

wrobel28


Dzięki ,a co powiecie o błystkach firmy Cormoran??? wykonanie zdaje sie ciekawe i solidne (2013/07/30 13:10)

u?ytkownik20737


Miałem kilka błystek niby  HRT ale na opakowaniu firma Dragon. I co dziwne te z napisem HRT co do jakości  i pracy bez problemu dorównywały firmie mepps. Niestety do dnia dzisiejszego zostały mi ze dwie sztuki i nadal kręcą bardzo dobrze. Polecam. Inne firmy jakie mógłbym wymienić to oczywiście mepps i Abu Garcia, błystki tej drugiej firmy są REWELACYJNE! Na szczęście można je jeszcze dostać.  (2013/07/30 16:17)

marekzalewski


ostatnio kupilem blystki cormorana... powiem tak, gdybym kupil wiecej niz 2, to poprostu bym zażądał zwrotu, bo nie kręcą się... a co do Dam to nie zauważyłem, żeby coś z nimi było nie tak... szkoda, że Meppsy są w cenie woblerów, to już paranoja... (2013/09/11 17:32)

lelo1988


Ja również nie mam zastrzeżeń co do blaszek firmy D.A.M. Złowiłem na nie większość polskich gatunków ryb od okoni, szczupaków przez jazie, klenie na białorybiu leszcz, karp kończąc. Z całą pewnością nie są produkowane z taką precyzją jak dawniej, ale nadal rybom odpowiadają. (2013/09/11 18:15)

bruce73


Polecam ABC znajdziesz na: http://www.blystkiabc.pl/
Na pstrąga używam obrotówek ABC Cobra, Aga, Nadex w różnych wielkościach i kolorach, a moim faworytem jest Cobra 2 Black nickel.


(2013/09/25 11:16)

rybol76


Cześć,co do błystek HRT to wg. mnie są bardzo łowne, miałem kiedyś taką i często dzięki niej nie schodziłem o kiju, blaszka była czarna w żółte kropki, świetnie pracowała zarówno w jeziorze czy rzece niestety któregoś razu po szamotaninie ze szczupłym rozpięła się agrafka nie zauważyłem i poszła w kosmos, szukałem identycznej w sklepach jednak nie znalazłem, chyba już ich nie produkują  (2013/09/25 14:20)

u?ytkownik58874


hrt współpracuje z d.a.m i obrotówki te są produkowane z jednej maszyny tylko że inna nazwa tu występuje

Zgadzam się jakość identyczna,a cena ciut mniejsza ;)
(2013/11/17 20:29)

u?ytkownik58874


Kupiłem ostatnio 2 sztuki DAM tych najmniejszych na klenia i wiekszego G o w n a jeszcze nie miałem w rekach.  Jedna nie pracowała, a raczej zaczynała prace przy bardzo silnym nurcie a druga gasnie co chwile. PORAZKA .


prawda ;) jak małe to tylko hiszpanki(jaxon lukris) lub meppsy ,ewentualnie balzer colonel ;) Hrt czy d.a.m.-owskie efzzety tylko od no.2 i wyżej ;) (2013/11/17 20:32)

u?ytkownik146431


A łowił ktoś na błystki Mistrall HRT?? (2013/12/03 15:16)