Bat w przedziale 400-600 zł

/ 5 odpowiedzi

WITAM MAM PROBLEM CO KUPIĆ GDYŻ TA METODA JEST MI OBCA. BAT CHCE KUPIĆ POD ZAWODY ALE NIE WIM CO POWINIENEM WZIĄŚĆ I Z JAKĄ GRAMATURĄ. ZNALAZŁEM JEDEN POWYŻSZY KTURY MI SIĘ PODOBA WIZUALNIE, MOŻE KTOS NA NIEGO ŁOWI I SIE PODZIELI ZDANIEM. PRAGNE SKOPAC PARE ZAROZUMIAŁYCH TYŁKÓW W NASTĘPNYM SEZONIE WIĘC PROSZĘ O POMOC.

89krzysztof


To, że kupisz bata za 400 czy 600 złotych, to nie znaczy, że wygrasz zawody i jak to mówisz 'skopiesz parę zarozumiałych tyłków'. Ale życzę powodzenia (2014/11/18 12:15)

kon115


A ja na twoim miejscu za takie pieniądze kupiłbym sobie dwa baty 5 i 7m żeby mieć wieksze pole popisu. Niestety bat strasznie ogranicza pole manewru  Pozdrawiam (2014/11/18 16:35)

Jędrula


A ja na twoim miejscu za takie pieniądze kupiłbym sobie dwa baty 5 i 7m żeby mieć wieksze pole popisu. Niestety bat strasznie ogranicza pole manewru  Pozdrawiam




Ciekawa teoria , oczywista ale ciekawa :)



(2014/11/18 17:32)

nizgor


 Dobry Bat z pewnością pomoże Ci wygrać lub jak to ująłeś skopać parę tyłków. W sytuacji wylosowania kiepskiego miejsca albo spartaczenia zanęty nic Ci to nie pomoże. Dobry bat w tej cenie to nowe  baty VDE-R Team HMC Pole. Sztywne, lekkie, mocne i wyważone. Czyli to co bardzo dobry bat powinno charakteryzować. Więcej info na temat tego bata znajdziesz tu na forum lub na wyczynie. (2014/11/18 19:03)