Bat 7-8m do 200zł

/ 9 odpowiedzi
Witam chciałbym rozpocząć przygodę z łowieniem na bata spodobała mi się ten rodzaj łowienia .Moje pytanie brzmi z jakiej  firmy i jaki model byście polecili jest ich do wyboru do koloru jak wszystkiego w tych czasach cena do 200 zł za bacika który byłby jednocześnie dobry na początek jak i długowieczny celuje w 7- 8 m. Pozdrawiam i czekam na porady 
kicek2303


Witam. Kilka tygodni temu mialem podobny dylemat i zdecydowalem sie jednak dolozyc 140 zl i kupic cos lepszego. Po ''pomacaniu'' kilku batow w sklepie wedkarskim i zaczerpnieciu opini na forum wybralem Mistrall Amundson pole 700. Bacik przetestowany nad woda kilka razy i jak dla mnie rewelacja :D waga 311g i po kilku godzinnym wedkowaniu praktycznie nie odczowa sie zmeczenia reki :) podczas holu rybek dziala elegancko:) krapie i plocie do 30 cm podnosilem na klate i nie bylo zadnego problemu:) poki co najwieksze co wyciagnalem na niego to 1kg lin i nie bylo zadnych problemow z wyciagnieciem go:) bardzo dobrze amortyzuje zrywy ryby i napewno posluzy wiele lat :) mialem kilka tanszych batow juz wczesniej i nie wytrzymaly zbyt dlugo.... dlatego lepiej dolozyc i kupic cos lepszego :) (2014/04/20 11:18)

dendrobena


Miesiąc temu kol.zakupił bacika 7 Jaxon Pole. Przy holu niewielkiej ryby uległ uszkodzeniu drugi człon.Oddał do naprawy gwarancyjnej. Podobno przyczyną była wada materiału. Ja wędkuję od lat na starego Jaxona. Jest ciężki ale nie zawodny.Pozdrawiam. (2014/04/20 12:32)

Spawciu


a ja polecam swojego konger arcus 7m , leszcze 2,5kg w wodzie stojacej nie robily na nim wrazenia. rok temu za 190zl kupilem waga cos kolo 350g . rece nie bola waga mozliwa, bacik sredniej klasy (2014/04/20 13:20)

Paranoix


tak samo jestem tego zdania aby dołożyć grosza i mieć na lata tylko co jest sprawdzone. Jestem początkujący jeśli chodzi o łowienie na bata wiec   tak jak napisałem 200 zł to tak bym dał lub coś więcej wiec jakieś jeszcze propozyje oglądałem włąśnie z Mistrala czy jeszcze inna firme byście polecili bo 7m to tak optymalnie jak na początek? (2014/04/20 13:28)

Paranoix


co myślicie na ten temat http://allegro.pl/mistrall-siro-pole-7-m-324-gram-gratisy-hit-i4169638731.html (2014/04/20 13:33)

unix


Witam
Panowie, jest jasno napisane do 200zł nie rozumiem tekstów "ja bym dołożył jeszcze 150zł i..."
 Osobiście posiadam Konger Medalist GTX 700 i bat sprawdza się znakomicie. Pięknie pracuje pod rybką.  Można zakupić poniżej 200zł. Będziesz naprawdę zadowolony z zakupu.  (2014/04/20 16:11)

Paranoix


a co sądzicie o tym bacie który podałem wyżej link? (2014/04/20 16:33)

u?ytkownik102837


Dobrą alternatywą jest kupno używanego kija, bo za tą kasę będzie ciężko kupić coś nowego z dobrymi parametrami. Na alegro można opczajic fajne żeczy tylko trzeba być na bierzonco i odrużnić badziew od czegoś przyzwoitego. (2014/04/20 20:18)

Paranoix


tylko czy używane nie znaczy niepewne ? Napisaliście że w kwocie 200 lub lekko wyżej nic ciekawszego nie znajdzie się ale ja nie szukam super parametrów z najwyższej półki a tym idzie cena a jestem początkującym co byście mi w tej kwocie poradzili aby był stosunek ceny do jakości  zachowany  wydaje mi się że z firmy mistral coś można wybrać sensownego . (2014/04/21 08:40)