Bacik 7m co wybrać ?

/ 5 odpowiedzi
Witam !

Mam problem z wyborem bata a konkretnie 7m do 360zł. Zależało by mi na wadze produktu, jeżeli bylibyście wdzięczni polecić co nie co byłbym zadowolony :)Proszę o szybką odpowiedz.
unix


Witam
Kolego, było takich tematów ostatnio multum.
Użyj "szukajki", bo nie ma sensu tematów dublować
 BAT 7m (2014/07/15 19:33)

kicek2303


Mistrall Amundson pole 7m. Sam mialem dylemat kilka miesiecy temu i wybralem wlasnie tego bata i nie zaluje zakupu. Bat lekki bo 311 g. Lin 1.50 i podobnej wagi leszcze nie zrobily na nim duzego wrazenia i to bez gumy. Naprawde wart swojej ceny :) (2014/07/15 20:28)

Danielito


Ja posiadam bacika 7 m Jaxon Eternum winner pole jest lekki i z dobrym materiałów. Używam go i na zawody i rekreacyjnie. Płocie, krąpie średniej wielkości można spokojnie wyciągnąć bez użycia podbieraka. Dodam iż w zeszył roku miałem na niego przyłów na rzece (pinka) w postaci suma gdzieś ok 1,5kg i spokojnie dał rade. A polecił mi go znajomy który ma z tej serii tylko 6m i 8 m, ja wybrałem 7m bo jest bardziej uniwersalny i mi starcza, co więcej ostatni segment co się go trzyma ręką podczas łowienia nie jest gruby a to też jest ważne. Szczerze go polecam. (2014/07/15 22:05)

u?ytkownik102837


Ja spokojnie mogę polecić mikado sensej pole, chociaż ultraviolet też mi się dobrze spisywał. To są kije które ja posiadam w tej kategori cenowej ale mam jeszcze jedną sztukę która jest warta polecenia tylko że musiał byś dołożyć ze 150zł w górę.


Pozdrawiam Boczny Trok (2014/07/16 06:38)

Okoniu


Dziękuję za pomoc :)

Zakupiłem sobie przedwczoraj fajnego bacika Konger Impact Pole 700.
Jest to bacik lekki w dobrej cenie miałem okazje już go wypróbować i powiem szczerze,że jest świetny do połowu drobnicy (płoć,niewielki leszcz,krąpik).Jeszcze raz dzięki za pomoc naprawdę miałem o czym myśleć ale przekonał mnie pewien znany mi wędkarz i nie mogłem się skusić :)


Pozdrawiam Okoniu :) (2014/07/19 00:07)