koledzy co my郵icie o tym ko這wrotku ,wart uwagi ? do spinningu szczupakowego.
Henryk Chrzanowski
esox61 (2012/12/09 17:25)

Polecam jest super. To m造nek na wiele lat i w korzystnej cenie w stosunku do jego super parametr闚

mateusz nowak
manfel1409 (2013/01/03 15:40)

Witam. Kolego esox61 m闚isz ze jest super i sprz皻 na wiele lat, a na innym po軼ie napisa貫 5 miesi璚y wcze郾iej: "Witam. Po analizie danych technicznych ORRY oraz wielu latach uzytkowania r霩nych modeli m造nk闚 ABU proponuj kupi ten ko這wrotek. Napewno b璠zie s逝zy wiele sezon闚". Kupi貫 ten ko這wrotek, ze stwierdzasz, iz ten ko這wrotek jest na wiele lat? Ja pare dni temu kupilem ko這wrotek ale model Abu Gracia S30 i jestem zaniepokojony jego prac. Ot騜 gdy zakr璚e szybko korbk s造cha stukanie i szumienie we wn皻rzu ko這wrotka. Czy moze to by wina s豉bego nasmarowania cz瘰ci 鈔odkowych? Pozdrawiam

mateusz nowak
manfel1409 (2013/01/12 16:17)

Po przesmarowaniu ko這wrotek chodzi jak marzenie:D Ju si nie moge doczeka wiosny:D

Henryk Chrzanowski
esox61 (2013/02/03 19:14)

Trzeba czasem i troch szcz窷cia mie przy zakupie. Ostatnio kolega zakupi Stradica n闚k na allegro i szumia這 to niesamowicie. Nawet jak go przesmarowa貫m nie pomog這. υ篡ska najnowszej generacji i takie szumy albo trafi豉 mu si podr鏏ka. Tego na rynku nie brakuje. Kupujemy przez internet i wtedy albo trafiamy orygina albo.... ja jeszcze ko這wrotka przez internet ani w璠ki sobie nie kupi貫m. Bratu i owszem, chcia to mu zam闚i貫m i trafi dobrze. Sam kupuj tylko sprz皻 AGD i RTV.

Ja mam dwa ABU C-3, kolega Tadek ma C-5, kolega Heniu Cardinala 2500 i te sprz皻y maj ju wiele lat i dzia豉j. W ofercie ABU jak i innych producent闚 s tanie modele jak np Stamina, Cardinale 100 do 400 s one na rdzewnych 這篡skach i cenowo przystepniejsze. Modele takie jak Cardinal 500, Orra sx czy s, Revo, to ko這wrotki typowo spinningowe o dobrych materia豉ch i wykonaniu, st康 je郵i trafi si nam model nie funkcjonuj帷y nale篡 go odda do serwisu lub je郵i kupili鄉y w sieci odes豉 w terminie do 10 dni za zwrotem pieniedzy. Naprawia貫m ju modele Shimano z niew豉軼iwymi wielko軼iowo elementami zamontowanymi w mechanizmie zbijania kab陰ka. Nawet Chinczyk robi b喚dy mimo 瞠 podobno jest bardzo dok豉dny.

Henryk Chrzanowski
esox61 (2013/02/09 20:51)

Kilka dni temu robi貫m Mistralla Diamond na gwarancji. Chodzi ci篹ko i blokowa si. Wystarczy這 przesmarowanie - chi鎍zykom smaru brakuje ;)

zbigniew demianiuk
szwendacz (2013/02/10 17:51)

esox61    Czy miale do czynienia z Shimano Technium Fc lub Aernosem , wzdaje mi si 瞠 s dobre m造nki i warte uwagi. Ale chcia豚ym si dowiedzie jak z 篡wotno軼i i 鈔odkiem tych ko這wrotk馧w , mam Exage 2500 i jestem z niego zadowolony. Ale najwa積iejsze pytanie do Ciebie to jak to jest z t p造tk szpul w Orrra sx40 . do czego ona g堯wnie jest i ile mie軼i plecionki ?

Artur  zarzycki
arto (2013/02/10 18:33)

witam widze, 瞠 jest zinteresowanie Abu Garcia Ora Sx ma這 jest jak narazie opini na jego temat ja znalaz貫m takie      http://www.abugarcia.com/products/reels/spinning-reels/orra/orra-sx

Henryk Chrzanowski
esox61 (2013/02/11 17:18)

Technium jest drogi ale ok. Aernos jest za drogi jak na to co sob prezentuje. Generalnie u nas shimano jest drogie. To wynika z mody i faktu 瞠 wi瘯szo嗆 wyczynowych spinningist闚 startujacych w zawodach 這wi這 w豉郾ie na shimano. G堯wnie stradicki i aero. W stosunku do oferowanych parametr闚 wszystkie ko這wrotki z stajni shimano s przesadnie drogie. Dajmy na to Stradicka. M造nek typowo spinningowy a jednak nie kazdy z tych ko這wrotk闚 ma 這篡ska z obu stron g堯wnego ko豉 z瑿atego (tam gdzie mamy korbk). Z prawej strony z regu造 jest tuleja kt鏎a dostaje luz闚 (wyciera o) i po ko這wrotku. Popularne Catany czy Nexave to katastrofa. Maja nierdzewne 這篡ska ale mosi篹ne rolki kab豉ka i nawet 篡趾a je przecina nie m闚i帷 o plecionce. Exage jest wizerukowo 豉dny i zgrabny ale to te tylko ko這wrotek do lekkiego spinningu lub sp豉wika ze wzgl璠u na delikatno嗆 konstrukcji. Jak kogo sta kupowa shimano to warto bra tylko te drogie modele i trzeba uwa瘸 bo jest to najcz窷ciej podrabiana marka (trudno teraz m闚i o podr鏏kach skoro nawet stradiki ju w Malezji robi od roku) st康 gdy ko這wrotek podejrzanie pracuje to oddajemy go do sklepu z powrotem

Dodaj w徠ek na forum