5 metrowy bat do 130 złotych

/ 10 odpowiedzi
Witam. Szukam lekkiego bata 5 metrowego do połowów w jeziorze średniej wielkości białorybu. Interesuje mnie wędzisko o szczytowej akcji, dosyć sztywne z pełną szczytówką, bądź wklejką. Rozglądałem się za kongerami i mistrallami. z mistrala np wpadł mi w oko model navigator pole, ale ciężko mi znaleźć konkretny opis na temat tej wędki. Proszę was o opinie, lub o podzielenie się waszymi doświadczeniami z innymi wędziskami tego typu.
kamilOtwock


Mistrall navigator pole
Jaxon noblessa tele pole xt
jaxon inspiral pole
konger impact pole
konger medalist gtx pole
(2014/04/24 00:47)

maro123


Inspiral jest ciekawy ale niestety nie miałem go w reku, navigatora trzymałem, bardzo delikatna wędka, trochę zawyżony ciężar wyrzutowy. Kongery sobie odpuść. (2014/04/24 01:07)

kamilOtwock


Kolego Maro123 a mógłbyś coś więcej powiedzieć na temat tego navigatora? (2014/04/24 01:19)

89krzysztof


Mistrall navigator pole
Jaxon noblessa tele pole xt
jaxon inspiral pole
konger impact pole
konger medalist gtx pole

Konger impact pole to bat o akcji szczytowej ? I z pewnością nie kosztuje 130zł.

Fakt faktem dla mnie z tej piątki jest zdecydowanie numerem jeden, bo mam przyjemność go używać, ale nie można powiedzieć że to bat o akcji szczytowej.
(2014/04/24 06:36)

u?ytkownik102837


Ja brał bym jaxonowskiego inspiral, dobry kij, mam i mogę śmiało polecić (2014/04/24 06:42)

saviano


Lepiej od razy kup 6m. Te 5m to się szybko zbyt krótki zrobi... Ja jestem zwolennikiem kupowania i przymierzania wędzisk w sklepie. Można je oczywiście później kupić na allegro, ale taka przymiarka pozwoli nam szybko określić, czego szukamy, czy wyważenie nam odpowiada, ciężar jest właściwy, etc. (2014/04/24 07:55)

tomkos1234


Zgadzam się z tobą . 6 m na sam początek 


----
Nauczanie zintegrowane [url=http://www.booknet.net.pl/seria/razem-w-szkole.html]"Razem w szkole"[/url] (2014/04/24 12:43)

kamilOtwock


mam 7 metrowego bata rowniez weglowke a szukalem lekkiej 5. Lowie już na baty około 3 lat ale u mnie w sklepach baty są ciężko dostępne. Zwykle są to mikado lub wędziska z wyższej półki cenowej. Już zamówiony jest Jaxon inspiral spiral pole :) (2014/04/24 17:17)

u?ytkownik102837


mam 7 metrowego bata rowniez weglowke a szukalem lekkiej 5. Lowie już na baty około 3 lat ale u mnie w sklepach baty są ciężko dostępne. Zwykle są to mikado lub wędziska z wyższej półki cenowej. Już zamówiony jest Jaxon inspiral spiral pole :)



I bardzo dobry wybór, mam nadzieje że będzie ci on długo służył (2014/04/24 17:19)