3 min. badanie psychologiczne dla mężczyzn

/ 10 odpowiedzi
Serdecznie zapraszam wszystkich mężczyzn do udziału w 3-minutowym badaniu.Badanie dotyczy kontaktów z kobietami, więc myślę, że jest bardzo ciekawe :) 
Potrzebuję bardzo dużo wyników.Każdy jest dla mnie na wagę złota,bowiem od tego zależy moja praca magisterska...Z góry dziękuję za udział.
Oto link do badania:http://moje-ankiety.pl/respond-34502.html
u?ytkownik75617


No panowie pomóc koleżance/ koledze :) (2012/12/27 19:44)

withanight88


W ankiecie na pewno wzięło by udział więcej ludzi, jeżeli była by 'punktowana" a nie opisowa.
Sam wszedłem i zrezygnowałem na pierwszym pytaniu bo nie chciało mi się pisać. (2012/12/27 20:06)

ryukon1975


Dla mężczyzn? Czyli dla mnie? :)) (2012/12/27 20:17)

baloonstyle


W ankiecie na pewno wzięło by udział więcej ludzi, jeżeli była by 'punktowana" a nie opisowa.
Sam wszedłem i zrezygnowałem na pierwszym pytaniu bo nie chciało mi się pisać.


Tylko pierwsze jest opisowe. reszta to punktowe :)
(2012/12/27 20:29)

withanight88


W ankiecie na pewno wzięło by udział więcej ludzi, jeżeli była by 'punktowana" a nie opisowa.
Sam wszedłem i zrezygnowałem na pierwszym pytaniu bo nie chciało mi się pisać.


Tylko pierwsze jest opisowe. reszta to punktowe :)



Aha :) No a powinno być odwrotnie bo tak skonstruowana ankieta już na początku zniechęca potencjalnych ankietowanych. (2012/12/27 20:58)

egzekutor


ja wypełniłem wszystkie pytania oprócz ostatniego bo uważam, ze nie mają nic wspolnego z pozostalymi i wietrze podstep wiec zrezygnowałem z całej ankiety. (2012/12/27 21:15)

SZUWARdragon2


Ilu napisalo/zaznaczylo prawde;)) (2012/12/27 21:47)

u?ytkownik139802


Ładnie ktoś Was podchodzi lub szczerze daliście się nabrać, ktoś w sprytny sposób  widzę skuteczny zarabia na każdym waszym wejściu w ten link............ (2012/12/27 22:01)

Tr1SH


Omg... Na nikim nie zarabiam ani nic :( potrzebuję wiele wyników do lutego,wtedy muszę też oddać badanie, ponieważ w czerwcu mam obronę.Co do struktury badania musi mieć taką a nie inną...Jeżeli ktoś ma jakieś pytania zapraszam na prv.Nie mogę nic tutaj tłumaczyć bo badanie nie miałoby sensu :) A co do teorii spiskowych i mało konstruktywnej krytki...Panowie,wrzućcie na luz :) Wszystko jest tak jak być powinno, praca jest zatwierdzona przez kompetentne osoby i udokumentowana naukowo :P Także wolałbym, aby ktokolwiek miast bezpodstawnie oczerniać, wypełnij..a jeżeli nie chce cóż, trudno, to tylko prośba :) Pozdrawiam. (2013/01/07 17:52)

Tr1SH


Jeżeli ktoś ma jakieś pytania to z chęcią na nie odpowiem.Zapraszam na prv. Mogę też wysłać literaturę tematyczną na email :)Ostatnie pytanie nie jest podstępem. Po prostu świadczy o tym, jak dana "warstwa społeczna" postrzega owe kontakty.Dzięki temu można wysunąć wnioski :) (2013/01/07 18:18)