1Maja 5:30 Pierwszy Szczupak 2,2kg 65CM fart?

/ 5 odpowiedzi
Witam dzisiaj nad ranem poszedłem z kolegą na żywczyka zwykła żyłka głowna 18  końcówka z 12?rzuciłem za wierzbę na okonia bo tam ciągle żerował odwróciłem się i już spławika nie było poczekałem chwile zaciąłem na początku jak zaciąłem prawie nie chodził ale jak przygiął wędkę od razu poszedł w trzciny cały się poharatał ale wyciągnąłem chciałem się pochwalić mam 15lat  to mój 2 rekord szczupaka pierwszy miał 61cm 1.15kg a ten 65cm 2.20kg łowisko to stara glinianka w Wielkopolsce piła ul.poznańska 
zdjęcia dodam potem 
egzekutor


na tych gliniankach są duze sumu i jest bardzo głęboko chodzi ci oczywisice o staw za stawiskiem (2012/05/01 14:20)

Arturr0


Na tym stawie łowiłem swoje pierwsze szupaczki i okonie na spinning. Tak z 25 lat temu.

Dość często łowiłem tam płotki i wzdręgi, czasem trafiał się lin i gruby karaś.

A szupak całkiem ładny - gratuluję.

(2012/05/05 15:49)

sarnina


Gratuluje pieknej ryby, zycze ci jeszcze wiekszych. (2012/05/05 19:18)

matiloch


Ostatnio również wybrałem się tam na żywca. Udało mi się złowić małego około 40 cm szczupaczka - oczywiście trafił z powrotem do wody :)W tym samym czasie łowiłem też na spławik i co mnie zdziwiło brały ładne płocie i leszczyk ! 
Myślę że warto się tam wybrać na "grubszą" zasiadkę. To dość głębokie łowisko, łowiąc tam zimą na lodzie wyciągałem ładne okonie z głębokości około 16 metrów ! A to nie był najgłębszy punkt na tych gliniankach.
Zapraszam na moją stronę www.tyczka.fora.pl gdzie w najbliższym czasie umieszczę fotorelacje z wypadu nad tą wodę.

Pozdrawiam i połamania !  (2012/05/11 14:18)

kasztelan15


no to połapałeś zyłka 18 gratul. i życze większych, (2012/05/11 15:25)